חדשות ומבצעים

איתור נזילת מים

רכשתם דירה או נכנסתם לשכירות? מעוניינים למסור את הנכס לשוכרים שתניב תשואה רווחית? חשוב לדעת, שנושא האיטום ואיתור נזילות מים בבית הוא אלמנט מרכזי וחשוב במיוחד, אשר יכול להשפיע במידה רבה הן על הרווח האפשרי והן על איכות החיים שלכם כדיירים ו/או הבעלים החדשים בנכס.

צרו איתנו קשר עוד היום או השאירו פרטים, לקבלת מידע נוסף ופגישה ראשונית ללא כל התחייבות לקבלת מידע ממוקד ופרטני.

מהנדסים מקצועיים ואנשי מקצוע בעל הכשרה וניסיון הנדסי, יידעו לתת לכם דו"ח וחוות דעת מקצועית, באשר לסדקים וליקויי צנרת ונזילות גם בעונות היבשות היותר של השנה, אשר תוביל ל"תחזית" יעילה יותר לבעלי הנכס באשר הם. על אף שהחורף והגשמים מבוששים לבוא, גם בתקופות הקרות יותר של השנה, גם יום גשום אחד בלבד עשוי לזרות הרס בלתי יאמן, רק מפני שלא בוצעה גילוי נזילה יעילה של איתור נזילות מים או איטום.

כיצד מתבצעת בדיקת איתור נזילות מים?

הצנרת הינה מערכת, מרושתת לאורך הקירות והרצפות ברחבי הבית. כיצד מתבצע איתור נזילות מים לצד בדיקת איטום בצורה יעילה ומהירה? הטכנולוגיות החדשות מאפשרות למהנדסים מקצועיים לבצע בדיקות באמצעות תהליך סריקה, על גבי הקירות והמרצפות עצמן, באמצעות קרניים אינפרא אדומות או מצלמות רגישות במיוחד, המותאמות לבדיקת נזילות ואיתור נזילות אפשרויות ברחבי הבית., גם עבור איתור נזילות ביוב. איתור התרחיש העתידי תאפשר תיקון יעיל יותר ואפילו מניעה מוחלטת לאחר גילוי נזילה בצורה מקיפה.

מצלמה לאיתור נזילות

 

הבדיקות והחוו"ד האפשרי באמצעות הטכנולוגיות החדשניות של "פלס"?

באמצעות הטכנולוגיות החדשניות שבידנו, באפשרותנו לבדוק אזורים רבים וכאלה המורכבים במיוחד לביצוע בדיקת נזילות ללא הרס/שבירת קירות או מרצפות: קירות, תקרות, גגות, מערכות ניקוז וביוב בפנים הבית ועל גג הבית.

הייחוד המרכזי בביצוע הבדיקות עם "פלס" הוא ביכולת לאתר נזקים, ליקויים, נזילות ואיכות האיטום, אשר אינם ניתנים לגילוי תוך הסתמכות העין במיוחד אלא תוך שימוש במכשור רגיש שתפקידו גילוי נזילות מים עתידיות ונזקים עתידיים, תוך בדיקת נזילות ואיכות האיטום, איכות הצנרת ותקינות מערכות הניקוז, בנקודות השונות בבית.

איתור נזילות מים, בדיקת אטימות

חוות הדעת של המהנדסים בחברת פלס, הידועים כמומחים לביצוע בדיקת איטום וכן בדיקת רטיבות בנכס, כוללת איתור הליקויים ומהותם במסגרת גילוי נזילה מקצועית, שימוש בציוד ומכשור דיגיטאלי מקצועי, הכולל צילום עם מצלמת אינפרא אדומה, מיפוי וניתוח של הליקויים בדו"ח המפרט הממצאים, דרכים לטיפול ושערוך עלויות התיקונים כלל הממצאים ומוצלבים לכדי דו"ח בכפוף למכון התקנים בישראל בדבר תקני הבנייה וההנדסה.

איתור נזילות בצנרת

 

דו"ח הביקורת ההנדסית שלנו כולל במסגרת בדיקת איתור נזילות:

• הצהרת המומחה ופירוט ניסיונו בתחום – המסמך מוכר וקביל בבית משפט.
• איתור נזילות מים ופירוט הליקויים ומיקומם בנכס תוך ציטוט מלא מתקנים.
• פירוט הדרכים לתיקון הליקויים.
• אומדני עלויות התיקונים (ע"פ המחירונים המקובלים בענף הבנייה: "דקל").
• צילומים באתר במידת הצורך.
• סיכומי המהנדס וסיכום העלויות.

בדיקת רטיבות בדירות ובמבנים הכוללת אנאליזה אינפרא-רד:

• בדיקת המבנה באמצעות מצלמת אינפרא אדומה – לצורך איתור כשלים וליקויים במערכות איטום
• בדיקת המבנה לאיתור כשלים במערכות בידו ד- איתור יציקות בטון ללא מעטפת תרמית, גג המבנה, חלונות, ועוד
• גילוי נזילות מים וכשלים במערכות ניקוז בגגות, קירות,תקרות, פנים דירות המגורים, תשתיות, מערכות ניקוז וביוב, מיזוג הגורמים להרטבה וחדירת מים בדירות מגורים ומבנים.
• הסריקה התרמית במהלך גילוי נזילה מאפשרת גילוי נזילות מים לכשלים סמויים שאינם ניתנים לאבחון באופן ויזואלי.

על כן, חשוב במיוחד איתור ו / או סריקה באמצעות מצלמות בעלות רגישות גבוהה במיוחד המסוגלות לאתר גם ליקויים תרמיים ורטיבות סמויה.

באמצעות המצלמות ומכשור הבידוק והסריקה המתקדמים בחברה, אפשרויות גילוי נזילות מים והליקוי הספציפי והגורם/ים לו, מעניקים לנו את האפשרות לתת גם חוות דעת מקצועית באשר לדרכים והאפשרויות היעילות ביותר, לתיקון ושיפור המערכות השונות למניעת נזקים או נזקים חוזרים.

מכשירי איתור נזילות מים

קישור לפירוט חוק המכר בישראל

דוגמא לדוחות בדק בית להורדה

 

תמונות של נזילות ורטיבויות במהלך ביקורת מבנה ובדק בית

גילוי נזילה ורטיבות על קיר

גילוי נזילה ורטיבות על קיר

איתור נזילות באמצעות מד רטיבות

איתור נזילות באמצעות מד רטיבות

גילוי רטיבות על ידי מד רטיבות מקסימלית

גילוי רטיבות על ידי מד רטיבות מקסימלית

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

סימני רטיבות ונזילות במשקי ריצוף ביתי

סימני רטיבות ונזילות במשקי ריצוף ביתי

איתור נזילות בפרוזדור באמצעות מצלמה תרמית

איתור נזילות בפרוזדור באמצעות מצלמה תרמית