עשו זאת בעצמכם: איך לערוך בדק בית לדירה מקבלן?

תוכן עניינים:

קניתם את דירת החלומות שלכם ואתם מוכנים לעבור לגור בה?

חכו רגע…

לפני שאתם מזמינים את המשפחה לחנוכת בית, חשוב לוודא שהדירה נבנתה בסטנדרט גבוה בדיוק כמו שהבטיחו לכם. אפילו שמדובר בדירה חדשה "מהניילונים", גם בדירות מקבלן יכולות להיות תקלות. כדי לא למצוא הפתעות לא נעימות בשלב מאוחר יותר, מומלץ לבצע בדק בית יסודי. 

איך לערוך בדק בית לדירה מקבלן

 

מה זה "בדק בית"? 

בדק בית הוא תהליך של בדיקת הדירה שאתם מקבלים מהקבלן במטרה למצוא בה בעיות (או להיפך, לשלול בעיות אפשריות). זה שלב ביניים שמתקיים אחרי שחתמתם על חוזה, ולפני שאתם עוברים לגור בדירה. במקרה שעוד לא סיימו לבנות את הדירה כשאתם רוכשים, תהליך קבלת הדירה יתקיים אחרי שהבניה תושלם ומבנה יקבל את כל האישורים המתאימים. 

יתרונות של ביצוע בדק בית לפני שמקבלים דירה מקבלן

בניגוד למצב בו אתם קונים דירה יד שנייה מאדם פרטי ומתחייבים לקבל את הדירה "כמו שהיא – As Is", מי שקונה דירה מקבלן נמצא במצב אחר לגמרי. לפי החוק, הקבלן אחראי במשך כמה שנים לדירה שהוא בנה ולכן, אם יש תקלה – הקבלן מחויב לטפל בה. 

עם זאת, מומלץ לערוך בדק בית מקיף במעמד מסירת הדירה כי יש לא מעט יתרונות למציאת התקלות בשלב כמה שיותר מוקדם. קודם כל, כל עוד הקבלן נמצא במקום, יהיה קל יותר לתאם איתו הגעה לצורך ביצוע תיקונים. בלא מעט מקרים, קבלנים שסיימו לעבוד בשטח מחליטים לרכז את כל התיקונים (הלא דחופים) שצריך לעשות בדירות באותו הבניין במועד מסוים. זאת אומרת, הקבלן לא יתקן את הליקוי באופן מיידי ואתם תצטרכו לחכות, יחד עם הדיירים האחרים, עד שאותו מועד יגיע. 

בנוסף, אם אתם עדיין לא גרים בדירה, לא יפריע לכם בלאגן שיכול להיגרם מהשיפוצים והתיקונים שצריך לעשות. מצד שני, אותה הסיטואציה יכולה לגרום אי נוחות משמעותית אם אתם כבר גרים בדירה. פועלים שמסתובבים בבית, משתמשים בציוד רועש וגורמים ללכלוך – זו לא חוויה נעימה לאף אחד. לכן, עדיף לבצע בדק בית במהלך מסירת הדירה ולסיים עם התיקונים כמה שיותר מוקדם.

מה בודקים לפני שמקבלים דירה מקבלן?

בדירות חדשות מקבלן יכולות להיות בעיות זניחות שאפשר לתקן בקלות, תקלות רציניות יותר שידרשו עבודה מקיפה, או ליקויים חמורים שלא יאפשרו לכם לעבור לגור בדירה. למשל, אם יש בעיה רצינית בצנרת של הבניין ואין מים בדירה, ברור שאי אפשר לעבור לגור בה והקבלן יהיה חייב לטפל בתקלה באופן מיידי. כדי לעלות על כמה שיותר ליקויים בשלב כמה שיותר מוקדם, שימו לב לדברים שמפורטים בהמשך כשאתם מגיעים לקבל את הדירה. 

אינסטלציה 

אינסטלציה היא אחד המרכיבים הכי קריטיים בדירה, מה שאומר שאם יש בעיה בצנרת – זה יכול לגרום לכם לא מעט כאבי ראש. לכן, כשאתם בודקים את הדירה צריך לשים לב אם יש רטיבות בקירות או ליד ברזים וכיורים (למשל בארונות אמבטיה). בנוסף, כדאי לפתוח את הברזים והדוש כדי לבדוק את לחץ המים החמים והקרים שיש בדירה. אם יש לחץ מים חלש במיוחד, זו יכולה להיות אינדיקציה לבעיה בצנרת. 

חשמל

חשמל הוא אחד המאפיינים המרכזיים בדירה ובבטיחות שלה. אם אתם עושים את בדק הבית בעצמכם, אתם יכולים לבדוק תקינות של דברים גלויים לעין, למשל שאין חוטי חשמל חשופים ושהשקעים והמתגים בדירה עובדים. עם זאת, בגלל שהיכולת שלכם לאתר בעיות חשמל מוגבלת כי סביר להניח שאתם לא חשמלאים, כדאי להיעזר באיש מקצוע בשביל לעשות בדיקות מעמיקות יותר כמו תקינות ארון החשמל, הארקה וכדומה.

סדקים בקירות 

חפשו סדקים בקירות הפנימיים והחיצוניים של הדירה והבניין. אם מצאתם סדקים כאלו, יכול להיות שיש בעיה של תשתיות בבניין – מה שיכול להעיד על כך שהמבנה לא בטיחותי. אם מצאתם סדקים ולא קיבלתם מענה ראוי מהקבלן, אנחנו ממליצים לפנות לאיש מקצוע שיעזור לכם להבין מה המשמעות של הסדקים האלו ואיך כדאי לכם לפעול. 

חלונות ודלתות 

חלונות ודלתות יכולים להישמע כמו דבר קטן, אבל האמת היא שהם לא. אלו מוצרים לא זולים שמשתמשים בהם באופן שוטף בבית וחשוב שהם יתפקדו בצורה תקינה. כדאי לבדוק שהחלונות והדלתות נפתחים, נסגרים וננעלים כמו שצריך, אותו הדבר לגבי תריסים. מעבר לזה, נסו לבדוק שהחלונות אטומים, מה שחשוב בשביל שלא יכנסו מי גשם ורוח כשהם סגורים. 

מטבח

אם רכשתם את הדירה יחד עם מטבח שהקבלן אחראי עליו, צריך לוודא שהוא במצב טוב גם מבחינת נראות וגם ברמה הפרקטית. פתחו דלתות ומגירות של ארונות המטבח, תציצו פנימה ותוודאו שהכל תקין. בדקו גם את הקרמיקה והשיש וחפשו סדקים או ליקויי בניה אחרים שנראים לעין.

חדר אמבטיה

הבדיקה של חדר האמבטיה צריכה לכלול את שלמות הקרמיקה, תקינות האמבטיה או המקלחון, האסלה וכדומה. כדאי גם לוודא שהניקוז עובד ובשביל זה אפשר להפעיל את הדוש או הברז לכמה רגעים ולראות שהמים מתנקזים ויורדים בלי בעיות. 

ריצוף בדירה

כדאי לעבור בין החדרים ולבדוק שהריצוף נראה שלם, בלי סדקים או בלטות עקומות בצורה מחשידה. רצפה לא ישרה לא רק נראית לא טוב, היא עלולה גם לגרום לנפילה או פציעה של מישהו מבני הבית, או להיות אינדיקציה לבעיות אחרות. 

ציוד

אם מחיר הדירה כולל גם ציוד כמו מזגן, צריך לוודא שהוא תקין. אפשר להדליק את המזגן בכל החדרים על חום ועל קור בשביל להיות בטוחים שהכל עובד. 

הסקת מסקנות אחרי ביצוע בדק בית 

אחרי שתעשו בדק בית תהיה לכם תמונת מצב רחבה לגבי הדירה שאתם עומדים לעבור לגור בה. זה שלב חשוב, בו הכוח נמצא בידיים שלכם. אתם צריכים לתעד ליקויים שהצלחתם לאתר בדירה או הבניין וליידע את הקבלן ללא דיחוי. מוזמנים להיעזר בשירות ביקורת ליקויי בניה של פלס – שירותי בדק בית

יותר מזה, רצוי שתגיעו עם המפרט שקיבלתם מהקבלן כשקניתם את הדירה, כדי שתהיה לכם אפשרות להשוות בין מה שהבטיחו לכם, למה שאתם מקבלים בפועל. אם אתם מוצאים פערים, אפילו אם הם קטנים כמו סוג הפרזול שמותקן בארונות המטבח – זכותכם המלאה על פי החוק לדרוש מהקבלן לתקן את הליקויים. כמובן שיכול להיות מצב הפוך, בו דווקא כתוצאה מבדק הבית תגיעו למסקנה שהדירה הזו מעולה ושאין בה בעיות רציניות מידי, מה שיתן לכם שקט נפשי לקראת המעבר. 

למה לפנות לחברה מקצועית לבדק בית? 

כדי לישון טוב יותר בלילה, אתם יכולים לפנות לחברה מקצועית שנותנת שירותי בדק בית. החברה תבצע עבורכם את הבדיקה באמצעות איש מקצוע מנוסה (מהנדס אזרחי או מהנדס בניין) שעוסק בתחום באופן שוטף ומכיר אותו היטב. במילים אחרות, הוא ידע לאתר בעיות שאתם לא הייתם יכולים למצוא כי אין לכם את ההכשרה, הניסיון או הציוד המקצועי שלו. 

לדוגמה, בעיית רטיבות יכולה להיות נסתרת, בעיקר בשלבים הראשונים שלה. זאת אומרת, עדיין לא רואים כתם רטוב על הקיר, אבל הבעיה קיימת ובהכרח תחמיר בעתיד. איש מקצוע שמגיע עם ציוד מקצועי יכול לחשוף רטיבות כזו ולחסוך לכם לא מעט כאב ראש. 

אולי יעניין אותך גם:

מה זה טופס 4

בניית דירה למגורים בישראל היא השקעה אדירה. מעבר להשקעה הכספית המכובדת, הזמן הארוך של תהליך הבנייה עד לאכלוס הוא גורם המרתיע רבים. העיכובים הארוכים של

קרא עוד »
שירותי בדק בית | איתור ליקויים במבנים | חוות דעת הנדסית | פלס בדק בית
פלס - בדק בית וביקורת ליקויי בניה
5.0
מבוסס על 84 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Michael Rasinsky
Michael Rasinsky
2024-07-23T06:57:18+0000
ממליץ מאוד, שרות מקצועי ובדיקה יסודית של הבניה. עצלי התגלו המון לקויים שלא היתי מוצא בעצמי כמו עיתום לא תקני של מסגרת... החלונות או לחות חריגה בקירות.קראו עוד
Gal Benyamini
Gal Benyamini
2024-07-04T10:06:24+0000
שכרתי את שירותי החברה עבור ביצוע בדק בית במספר דירות. קבלתי מענה מהיר ואדיב השירות היה מקצועי ומדויק.מומלץ בחום!
Hila Presser
Hila Presser
2024-07-02T08:26:14+0000
ביקשתי לקבוע עם המהנדס הראשי של החברה את הביקורת בדירה שרכשתי ואכן כך היה. שי, איש הקשר מולו תואמה הבדיקה היה זמין... ונגיש בכל שאלה עד לביצוע הבדיקה בפועל. ביום הבדיקה פגשתי את המהנדס וניגשנו לביקורת. הביקורת היתה מקיפה וכללה ציוד מקצועי שאיתו בוצעה הבדיקה. לאחר שסטניסלב סיים, הוא עבר איתי בדירה והציג בפני את הליקויים שמצא והסביר משמעויות, וכן העביר המלצותיו בע"פ. בנוגע לקבלת דו"ח הביקורת - מאחר והייתי קרובה מאוד למועד לידה, ביקשתי לקבל את הדו"ח כמה שיותר מהר, ואכן תוך יומיים קיבלתי את הדו"ח והעברתי לקבלן לביצוע התיקונים.קראו עוד
Danna Lemkin Interator
Danna Lemkin Interator
2024-06-20T09:37:19+0000
הזמנתי לדירת קבלן הגיע בודק מקצועי ,הסביר בסבלנות, עבר על הכל בצורה ממש יסודית וקיבלתי דוח מפורט בכל הליקויים.
Saar Gez
Saar Gez
2024-06-18T08:14:35+0000
ממליץ בחום הזמנתי לדירת קבלן הגיע בודק מקצועי קיבלתי דוח מפורט בכל הליקויים.
Shai Grisaru
Shai Grisaru
2024-05-12T09:00:12+0000
היי רוצה להמליץ על הבדק של פלסהגיע בודק ברמה גבוההראה דברים שבחיים לא הייתי שם לבממליץ בחום לעשות בדק עם פלס
Ofir Shakir
Ofir Shakir
2024-04-16T11:09:36+0000
חברה מצויינת, מהנדס החברה יניב דזיצר, הגיע בזמן ביצע את העבודה באופן יעיל ומהיר ושלח דו"ח מפורט, בהיר וקל להבנה עם... תמונת הליקויים והמחיר לתיקונם בזמן קצר ממה שציפיתי. ממליץ על החברה בחום!אופירקראו עוד
Tatyana Viron
Tatyana Viron
2024-01-07T19:29:56+0000
קיבלתי שרות מדהים מעל ומעבר גם בזמן של בדיקת דירה וגם ממשיכה לקבל אותו עד היום בקבוצה של ווטסאפ. ממליצה בחום. אנשים... מקצוענים עם ידע עמוק, כול משפט מבוסס ע"פ סעיף בחוק, שאף קבלן לא יכול להתחמק .קראו עוד
Eliran Edri
Eliran Edri
2023-12-18T15:49:47+0000
רוצה להמליץ בחום על חברת פלס - היו מאוד מקצועיים וסבלניים, עשו בדיקה יסודית ומעמיקה, שירות מעולה.
מוטי ארפי
מוטי ארפי
2023-08-22T09:43:49+0000
הגעתי לפלס דרך חבר שהמליץ, הגיע אליי המהנדס גנאדי. מהנדס מקצועי מאוד, עבר על כל הדירה. כמעט 4 שעות של בדיקה. בסוף... קיבלתי דוח מפורט. תודה על השרותקראו עוד
Amir Yakubov
Amir Yakubov
2023-07-30T21:27:11+0000
ממליץ בחום!! עבודה מקצועית עם ניסיון של שנים והבנה בכל תהליכי הבניה והתקנים. שירות אדיב, יחס אישי והסברים על כל ליקוי... וגם הדו"ח מפורט ומקצועי מאוד!קראו עוד
Jackie Yaacov
Jackie Yaacov
2023-07-27T18:38:04+0000
ממליץ בחום . קניתי דירה חדשה מקבלן במסגרת מחיר למשתכן.מפרוטוקול מסירה בדקתי ממש ביסודיות הכל היה נראה סבבה (הקבלן... סידר את מה שהבחנתי בפרוטוקול ראשוני)אבל לאחר קבלת מפתח עשיתי בדק בית בשביל השקט הנפשי - שגורם מוסמך יבדוק יותר לעומק . דברתי עם שי שהיה זמין תמיד ואפילו פתח קבוצה לדיירי הפרויקט שרוצים לעשות בדק בית בפרויקט שרכשנו דירה. הגיע בודק בשם יניב שבדק בצורה מושלמת את הדירה. והבחין בליקויים שלא שמתי לב. הכל היה מפורט עם תמונות והסבר. וגם כמובן בזמן הבדיקה הסביר לי הכל . שווה כל שקל . תאמינו שגם שהכל נראה מושלם אז תמיד יש דברים שלא תבחינו.כמובן שאחרי כמה ימים קיבלתי דוח מפורט עם תמונות ועלות תיקון . והעברתי לקבלן לבצע תיקונים ..מומלץ לעשות בדק בית אצל חברת פלס . עשו עבודה מקצועית ויחס אישי מעולה .קראו עוד
Sapir Morali
Sapir Morali
2023-07-12T08:13:21+0000
שירות מעולה, זמינים מאוד, הבדק נעשה בצורה יסודית והדוח היה מפורט מאוד. שווה כל שקל בשביל השקט הנפשי בכניסה לדירה חדשה.... אמליץ בחוםקראו עוד
רחל ומוטי כהן
רחל ומוטי כהן
2023-06-25T17:00:06+0000
מקצוענים ,אדיבים מאוד ,ממליצה עליהם בחום שירות טוב , גלינה מקצוענית
Yulia Yecheskel
Yulia Yecheskel
2023-06-21T12:50:25+0000
הצליחו לזהות לא מעט ליקויים ולהביא אותם לתוך דוח ברור ולא מסובך. מאוד מרוצה וממליצה!
Doron Pai
Doron Pai
2023-06-05T06:45:59+0000
חברה רצינית זמינים גמעט בכל שעות היום נותנים מענה מלא כולל שירות ייעוץ חינם בודקים ברמה הגבוה ביותרתודה רבה לשי על... השירות ולמשה על המקצועיות!!קראו עוד
Boris Shteinberg
Boris Shteinberg
2023-05-02T20:53:37+0000
שירות נהדר , עבודה יסודית , דוח מפורט תוך ימים בודדים, מחיר הוגן.
דנה מדינה
דנה מדינה
2023-04-02T16:29:45+0000
קוסטה הבודק היה נעים ואדיב, עבר איתי ביסודיות על כל הליקויים והסביר הכל בצורה מאוד ברורה. היה יסודי מאוד בבדיקה. הדוח... מפורט וברור, עם תמונות ברורות ועלויות תיקון לכל ליקוי. בנוסף לכל זה המחיר היה הוגן ביותר. מומלץ בחום!קראו עוד
Alex Dubnikov
Alex Dubnikov
2023-02-28T10:56:42+0000
בדיקה מקצועית -חוות דעת מומחה הגיעה מהר ומאד מפורטת 👌
Gariy  Kalontarov
Gariy Kalontarov
2023-01-23T14:18:26+0000
תודה על פעילות שלכם יעיל ומקצוע, מהיר וחיובי!
Zohar Zangi
Zohar Zangi
2022-11-15T14:24:49+0000
מקצועיות ,שירות וליווי מקיףהגיע בחור בשם סטניסלב שהמליצו לי עליוהאיש פשוט העלה בצורה המקצועית ביותר שנתקלתי ע"י חברות... אחרותהכל עם תיאור ענייני ומקיףכל ליקוי שקיים ועברתי עם כמה וכמה מהנדסים העלה בכתבמבחינת מחיר-שווים לכל כיס ועם רזומה מרשים בתביעותקראו עוד
Yoram Orad
Yoram Orad
2022-10-27T08:40:23+0000
פלס היו אצלנו בתאריך 13.10. לבדיקת הבית שאנחנו עומדים לקבל בקרוב בשכונת מורשת במודיעין. הבדיקה הייתה יסודית מאד, מסודרת... וגם קיבלנו דו"ח מסודר. אנחנו בהחלט מרוצים.קראו עוד
Maayan Vilenchik
Maayan Vilenchik
2022-10-26T06:10:38+0000
בוקר טובאתמול הייתי בבדק עם קוסטהורציתי רק למסור המון תודה על המקצועיות והאופן הנעים בה ביצע את העבודהתודה... רבהמעייןגליל ים הרצליהקראו עוד
Danny Moldavsky
Danny Moldavsky
2022-09-19T08:37:26+0000
חברה מעולה, הגיעו בדיוק בזמן...תוך יומיים היה לי דוח מפורט על כל הליקויים בדירה. מלווים אותך בכל תהליך מול הקבלן.במחיר... סביר מאד והגון.ממליץ בחום 👍קראו עוד
Sara Amboy Yevarkan
Sara Amboy Yevarkan
2022-09-04T09:03:32+0000
ממליצה בחום שרות מעולה ומהיר ,היה אצלי בחור בשם משה חלי נתן שרות מעולה ויחס נהדר .
יוסי כהן
יוסי כהן
2022-09-01T08:43:34+0000
מומלצים באהבה. קודם כל, מהירות התגובה. פלס מבינים לעומק מהו שירות לקוחות, חוזרים לטלפונים במהירות וזמינים בוואטספ באופן... נוח וכמעט מיידי.שנית, המהנדסים של החברה מקצוענים, אדיבים ונעימים ללקוח. תודה גנאדי, היית מעולה.מומלץ!קראו עוד
Eliya Apteker
Eliya Apteker
2022-08-28T20:47:27+0000
היי כל כך ממליצה על פלס לבדק בית היה שירות מהיר מאוד בלי הרבה בתעסקות הגיע בחור בשם קונסטנטין טנסקי היה יעיל מאוד נתן... שירות מעולה מרוצים מאוד תודה רבה :)קראו עוד
מירב לוי
מירב לוי
2022-08-21T07:31:53+0000
היי אני מאוד ממליצה על חברת פלס. ראשית כל המענה הראשוני שלהם היה מהיר . הגיע אלי בחור בשם סטניסלב בחור מקסים ונעים.עבר... על דבר דבר בקפדנות ומקצועיות ועם המון סבלנות .קבלת הדוח עם הליקויים הייתה מהירה. מאוד ממליצה על חברת פלס הגעתי דרך המלצות ואמשיך להמליץ.קראו עוד
Uri Zaarur
Uri Zaarur
2022-08-08T19:32:49+0000
הגיע מחברת "פלס" המהנדס משה פסקר גל , עם הרבה מאד סבלנות , חיוך, והרבה מקצועיות באמת מדהים . תודה.
Dotan Abutbol
Dotan Abutbol
2022-07-25T09:50:09+0000
פלס - בדק בית וביקורת ליקויי בניה אני נהנתי משרות ללא תחרות .הגיע בחור בשם משה מוכשר מאוד יודע לתת שירות ומסביר על כל... תקלה בסבלנות ומקצעיות רבה . אני ממליץ בחום ובלי פשרות רק פלסקראו עוד
Sharon Azran
Sharon Azran
2022-07-12T19:25:53+0000
הגיע בודק מקצועי הסביר הכל בסבלנות וקיבלתי שרות טוב ממליצה !!!
Roy Ben Yehuda
Roy Ben Yehuda
2022-07-11T08:33:23+0000
שירות איכותי מקצועי ויסודי
Shlomo Nizry
Shlomo Nizry
2022-06-20T12:12:19+0000
השירות היה מקצועי ואדיב
Elad Teva
Elad Teva
2022-05-19T13:11:37+0000
מאוד שירותיים, גם מבחינת מענה במשרד, תיאום בדיוק בזמן שמסרו לנו את המפתח, הגיע משה המהנדס, מקצועי, נעים, מרגישים שהוא... עובד עם אנשים, סופר נחמד ועלה על כל הליקויים האפשריים, גם הדוח הגיע ממש מהר. תודה רבה על השירות, מומלץ ממש!!!קראו עוד
Daniela Rozental
Daniela Rozental
2022-05-01T07:48:29+0000
הגיע אלינו מהנדס בשם סטניסלב לבדיקת הדירה לפני הכניסה, היה מאוד אדיב, מקצועי ברמות, הסביר לנו כל ליקוי וליקוי צילם את... הכל והכין דוח מפורט כבר למחרת!ממליצה מאוד!!!קראו עוד
Dorin Benarouch
Dorin Benarouch
2022-04-11T06:30:40+0000
שירות מקצועי ואדיב. הדוח הגיע מהר ומפורט מאוד.
Karin Afik
Karin Afik
2022-04-10T11:03:59+0000
שירות אדיב ומקצועיקיבלנו דוח מאוד מפורט לבדק
Елена Пивоварова
Елена Пивоварова
2022-04-03T11:45:53+0000
המהנדס סטניסלב הגיע אלינו לבצע בדיקות רטיבות בדירה. הוא היה מאוד מאוד מקצועי, כתב לנו חוות דעת מפורטת וברורה.הוא הסביר... לנו בצורה ברורה הכל, יצאנו מאוד מרוצים ממנו, אנחנו ממליצים לקחת את שירותיו. תודה רבה!קראו עוד
Eli Nazarov
Eli Nazarov
2022-03-02T08:26:21+0000
אחלה שרות קיבלנו מאוד מקצועי ותכליתי חסך לנו המון כאב ראש ממליצים בחום👌👌
Shay Feldman
Shay Feldman
2022-03-01T21:31:24+0000
הגיע אלינו מהנדס בשם ישראל בר מטעם חברת פלס, חייב לציין שהתרשמתי ממנו ממש לטובה הוא עשה עבודה מעולה, מצא דברים... משמעותיים וערך דו"ח מקצועי. השוויתי גם את הדו"ח שלו לדוחות של דיירים אחרים בפרוייקט שלנו שעשו בדק בחברות אחרות וראיתי שהממצאים של ישראל היו מאוד ענייניים. בנוסף הוא גם דאג לעיין במפרט המכר ומצא דברים שלא תואמים למפרט.תודה רבה!קראו עוד
Arthur Goldman
Arthur Goldman
2022-02-23T11:14:08+0000
עבודה מקצועית ויסודית, המון ממצאים. חסך לי הרבה כסף, תודה רבה🤗
Gal Aharoni
Gal Aharoni
2022-02-01T14:13:00+0000
חייב לציין לשבח את כלל עובדי פלס: בשירות ומענה של שי, עבודה מצויינת ומקצועית של המהנדס משה, דוח מפורט ומקצועי שהגיע... אחרי יום אחד! תמיד ענו על שאלות עם המון סבלנות והרבה ידע. והכל במחיר מצויין. תודה רבה לכם, ובעזרת ה' נתראה בהמשך שובקראו עוד
Sharon Cohen
Sharon Cohen
2022-01-09T08:35:15+0000
הגישו דוח מפורט במהירות.נראה מקיף ויסודי
Ezra Cohen
Ezra Cohen
2022-01-02T11:38:45+0000
תודה רבה לפלס אחרי יומיים כבר הגיע הדוח המהנדס משה היה סבלני ובדק ביסודיות ממליץ בחום רב על החברה הזאתושוב תודה רבה
אבי ברששת
אבי ברששת
2022-01-02T11:30:37+0000
מומלצים ביותר . שירות . זמינות . מחיר . דוח מקצועי ומפורט . אלופים . שווה כל שקל
Ravid Alina Avidor
Ravid Alina Avidor
2021-12-30T07:18:42+0000
בוקר אור (: אתמול היה הבדק בית שלנו עם ישראל ההנדסאי מבית פלס (: שירות ברמה גבוהה מאוד, מקצועיות, סבלנות, דקדקנות... לפרטים אני מרוצה ושמחה שבחרנו בכם לדבר הכי חשוב בחיינו ❤️ מחירים אטרקטיביים, שירותיות ברמה גבוהה, שי מדהים גם כן! מחכה לדוח בציפייה ❤️ תבורכו 🙏🏼קראו עוד
Noa Gal
Noa Gal
2021-12-26T07:32:55+0000
שירות זמין מהיר אמין ומקצועי מאוד. ממליצה בחום
Or Mishani
Or Mishani
2021-12-15T20:30:13+0000
ממליץ בחום על חברת פלס. הבדיקה שנעשתה ע''י המהנדס משה הייתה קפדנית ויסודית. הדוח התקבל תוף מספר ימים כשהוא מפורט, ברור... ומקיף. הרבה תודות וכל הכבוד!קראו עוד
Galia Azulay
Galia Azulay
2021-12-09T06:46:32+0000
הגעתי אל פלס בדק בית בעקבות המלצות של קבוצת הפרויקט בו רכשתי בית. למעשה קבעתי בדק בית עם חברה אחרת שהודיעה לי כשעה... וחצי לפני השעה שקבענו שלא יגיעו…אני כבר לקחתי חופש מהעבודה והייתי בעיר בה הבית… וחיפשתי חברה אחרת. כאשר פניתי לשי מפלס באותו הבוקר הוא עשה כל מה שביכולתו למצוא לי פיתרון. ובאמת הגיע מהנדס יסודי שבצע את העבודה לשביעות רצוני. תודעת שירות כזו גבוהה גם ללקוחה שלא בחרה בפלס כאופציה הראשונה ריגשה אותי מאוד. יישר כחקראו עוד
Yael Rubin
Yael Rubin
2021-11-29T13:40:05+0000
תודה רבה לחברת פלס על דו״ח מפורט ומקצועי שהוגש תוך שלושה ימים ע״פ בקשת הקבלן. נשתמע לאחר מסירת הדירה 🌸🦋
Drora Cohen
Drora Cohen
2021-11-18T11:10:46+0000
לכל וועדי בית שעברו תמ"א מומלץ לעשות בדק בית ורק עם הטובים ביותר פלס - בדק בית וביקורת ליקויי בנייה. זאת לאחר שכבר היה... לנו בדק בניין פעם ראשונה וחברת פלס השנייה. ראינו וחשנו את ההבדלים המקצועיים הגדולים והמאוד משמעותיים, אוזן קשבת, סובלנות. מניסיון אל תוותרו, רק תרוויחו.קראו עוד
Shimon Dazanashvily
Shimon Dazanashvily
2021-11-12T10:43:30+0000
ראשית קצת רקע, נעזרתי בשרותי בדק בית לפני מסירת בית מקבלן בגן יבנה.שנית והחשוב ביותר - אני ממליץ על טיב השירות ,... האדיבות, הסבלנות (גם כאשר פניתי בפעם השניה לשאלות לאחר זמן מה מביצוע בדיקת חוות הדעת) , המקצועיות והיסודיות של כל הצוות שידו בדבר.לסיכום בנימה אישית תודה לחברת פלס.קראו עוד
רעות ואך
רעות ואך
2021-11-10T18:06:38+0000
חברת פלס נתנו לנו שירות מדהים! המהנדס שהגיע היה מקצועי , יסודי ולא התפשר על שום דבר! הסביר לנו בסבלנות על כל דבר... והשלכותיו. בקיצור, ממליצים בחום על פלס!!👍🏻👍🏻קראו עוד
Dor Nahum
Dor Nahum
2021-11-10T07:29:42+0000
מענה מהיר , מחיר הוגן , אנשי מקצוע מקצועיים ועם סבלנות לכל שאלה שירות מצויין.
Malachi Shpitzer
Malachi Shpitzer
2021-11-10T06:38:07+0000
שירות נעים, אדיב מקצועי ומהיר
Sahar Elia
Sahar Elia
2021-11-03T17:09:59+0000
שירותיות גבוה מאוד !מקצועיות גבוה מאוד!אכפתיות ויחס אישי מצוין!דוח מפורט ,מדוקדק ללא פשרות.הזמנתי את השירות... וביקשתי בגלל צרכים לבצע את הבדק מהיום למחר ונענו בחיוב לאור הבנת הצורך.ממליץ בחום עבור כל המעוניין בשירות זה.קראו עוד
Michal Rotenberg
Michal Rotenberg
2021-10-20T07:15:38+0000
שירות מקצועי מאוד של אדר שבא לבדוק את הנכס. כמובן גם שי היה נכון לענות לכל שאלה והיה אדיב מאוד. תודה לכם!