חדשות ומבצעים

דף הבית > בדיקת דירה יד שניה

בדיקת דירה יד שניה

בדיקות דירות

בדיוק כפי שרוכשים דירה יד ראשונה רק לאחר ביצוע בדק בית, כך גם כאשר מדובר על רכישת דירה יד שנייה. ההבדל היחידי בין שתי הסיטואציות הוא שבמקרה זה בדיקת דירה יד שניה לפני קניה חשובה יותר, כיוון שעם הזמן הגיוני שיעלו על פני השטח מגוון תקלות שהיו נסתרות מהעין לפני המגורים, ורק לאחר הזמן ועם הבלאי של שימוש הן מציצות וניתן להיות מודעים אליהן.

כך שאין לחשוב שכיוון שרכישת דירה יד שנייה יותר זולה מרכישת של דירה יד ראשונה הרי שניתן להקטין ראש, כיוון שהוצאה זו הוצאה, ובטח כשמדובר על רכישת דירה. על כן לפני שרוכשים, יש להעביר את הנכס הרצוי בדק בית לדירה יד שניה מדוקדקת שכוללת אינספור סעיפים, כי רק כך ניתן לדעת למה נכנסים והאם המחיר שווה.

בדק בית לדירה יד שניה – חיסכון

עוד סיבה שמכתיבה מדוע יש לבצע בדק בית יד שניה נוגעת למחיר. כאשר נדרש מחיר מסוים אך בדיקת דירה יד שניה שנעשית ע”י מומחה מעלה מגוון ליקויים, ניתן להחזיק בטיעון מנצח על מנת לדרוש את הורדת הסכום הנקוב, או לחלופין ניתן לדרוש מהבעלים הנוכחים שיתקנו את הליקויים בטרם הכניסה לדירה.

חשיבות בדיקת דירה יד שניה לפני קניה

בדיקת דירה יד שניה לפני קניה תורמת באיתור ליקויי בניה בדירות ומבנים. בדק בית יד שניה תורמת בבדיקת מצבו ותקינותו של הנכס, החשיבות לבדיקות דירה מיד שניה חשובה אף יותר מבדיקת דירה חדשה, בעזרת בדיקה זו ישנה ניתן לגלות בעיות של רטיבות בעקבות נזילות מים, שקיעת ריצוף בטווח הארוך, סדקים ומרווחים בקירות המבנה וליקויים נוספים כתוצאה מהזנחה או בנייה לקויה. בדק בית לדירות יד שניה ובדיקת מבנים מיד שניה נועדה לאיתור נזקים חיצוניים למבנה כגון: חיפוי הקירות החיצוניים של המבנה, איטום הגג וצלעות הבניין, שקיעת רצפה בשטחים משותפים ועוד.

בדיקת דירה יד שניה לפני קניה נותנת ללקוח תמונת מצב עדכנית ועתידית בהתאם לליקויים הנדרשים ואף מאפשרת צפי הוצאות עתידיות בהתאם לליקויים הנמצאים בדירה. לכן בעת רכישת דירה יד שניה אנו ממליצים לבצע בדיקת דירה מיד שנייה, בדיקת מבנה היקפית שתאפשר לקונה / מוכר לרכוש / למכור את הנכס במחיר הנכון ביותר בהתאם למצב הדירה.

בדק בית לדירות יד שניה יבחן את מצב הבניין כולו ובהתאם לתוצאות הביקורת ניתן לדעת את מצב תשתיות הבניין והשטחים המשותפים. בדק בית לדירה יד שניה יציג תמונה אמתית אודות המבנה ויעניק לרוכש / מוכר את הכלים והידע הנדרש לביצוע העסקה.

לסיכום יש לומר שאין לוותר על בדיקת דירה יד שניה בידי מומחה, ויש לבחור בחברה רצינית שכוללת ראייה נרחבת שמתאפשרת לצד מגוון מומחים שונים. זכרו בדק בית לדירה יד שניה אינה המלצה, אלא מהלך מובנה בעת רכישה חכמה.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור