חדשות ומבצעים

דף הבית > בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב- פלס

מהו בדק בית?

בדק בית הוא שירות שמבצע מהנדס מומחה בתחום, שתפקידו לתת לכם הערכה של הבית מבחינת המבנה והליקויים הקיימים בו. במסגרת בדק בית, המהנדס יערוך בדיקה מקיפה של המבנה, ויאתר ליקויים שונים בשטח הבית. ליקויים יכולים להימצא בכל מקום: בקירות ובחלונות, במערכת החשמל, האינסטלציה, ובדוד השמש. בנוסף, במסגרת בדק בית מתבצעת בדיקה של האיטום, וחיפוש אחר סימנים לנזילות ולעובש.

במקרה של קניית דירה חדשה מהקבלן, הקבלן יהיה מחויב על פי חוק לתקן את הליקויים לפני ביצוע העסקה. במקרה של רכישת דירה יד שנייה, איתור הליקויים יכול לסייע לכם לעשות עסקה טובה יותר.

רוכשים דירה בתל אביב? לפני הכל – בצעו בדק בית

בין אם אתם קונים דירה חדשה מהניילון או מחפשים לרכוש דירת יד שנייה, למגורים או להשקעה עתידית, חשוב לדעת על מה אתם משלמים. כמו שאתם רוצים לדעת את מספר החדרים וכיווני האוויר, כדאי להשקיע זמן גם בבדיקה של התשתית ולבדוק אם קיימים פגמים וליקויים שעליכם לדעת עליהם. אם אתם מתכננים לרכוש דירה בתל אביב, כדאי לשכור את שירותיו של מהנדס שיכול לבצע בדק בית בתל אביב.

הנדל”ן בתל אביב המבוקשת הוא לא זול בכלל, בלשון המעטה, ולכן בדק בית בתל אביב הוא חובה לפני שקונים דירה בעיר. אל תוותרו על הצעד החשוב הזה.

בדק בית הנו פרמטר חשוב שיש לבצע במגוון סיטואציות.

אם כאשר מדובר על בדיקה של בית שמבקשים לעבור אליו, אם תקופת האחריות של הקבלן עומדת להסתיים, אם על מנת לאשר תוצאות שלבי הקמה טרם סיום העבודה, אם על מנת לבדוק בתים קיימים בטרם מוכרים אותם הלאה, (כך ניתן לדעת מהו הסכום המקסימלי אותו ניתן לדרוש), אם על מנת לאמת את עלות השיפוצים הרצויים, אם על מנת לבצע שיפוץ אפקטיבי במינימום הוצאות, אם על מנת לקבל רישיון תקופתי עבור בית עסק, או אם על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים שסומכים על איכות עבודת הקבלן, (נכון לריצוף, חדרי מדרגת, ממ”ד ועוד).

בדק בית בתל אביב ואזור המרכז – רשת ביטחון

כמו כן כאשר מבקשים למצוא בדק בית בתל אביב שהוא אמין, כדאי ומקצועי, יש לוודא שהוא מגיע תחת חברה מוכרת – חברה שכוללת גם הבנה בתחום המשפטי וגם בתחום ההנדסה.

כך בדק בית בתל אביב יוכל להסתמך על רקע הנדסי ועל ניסיון עשיר בתחום, יוכל לצרף הנחיות תיקון אידאליות עבור הליקויים השונים, ואף יצרף נספח שצופה את גבוה העלויות- מסמך שעשוי לתרום רבות עבור הנחיות תיקון הליקויים.

לסיכום בדק בית בתל אביב אינו אמור להיות אופציה, אלא מוטב לדעת ששלב זה בא לטובתם, על מנת לייצר רשת ביטחון, ועל מנת לעמוד לצדכם מול הדרישות שיצוצו מהקבלן- ומעטים המקרים בהן הן אינם צצות.

 

 


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור