חדשות ומבצעים

דף הבית > בדק בית המלצות

בדק בית המלצות

שמאי מקרקעין מקצועי

חיפוש אחר בדק בית המלצות חשוב מאוד, כיוון לפני שיוצאים לרכוש דירה יש לוודא באמת על מה מדובר. יש לזכור שמראה עיניים לרוב אינו משקף את המציאות, ועל כן יש לבדוק את הדברים בעין מקצועית, בעין שיודעת לראות גם מעבר.

על כן כאשר לוקחים שירותי חברות בדק בית ניתן לזכות בבדיקה מקיפה שכוללת את איכות החומרים, העמידה בתקנים השונים, רמת הבידוד האקוסטי והתרמי, יציבות המבנה, בדיקת מצב הצנרת ומערכת הביוב, איכות עבודת הריצוף, בדיקת השיפועים באדם החלון, איכות האיטום, בדיקות חיפוי חוץ ופנים, בדיקת חלונות ומסגרות ועוד. כך שניתן לדעת באופן מקיף למה נכנסים ולא מדובר על ניחוש מוטעה. לשם כך יש לברר לגבי חברות בדק בית מומלצות ולא לפנות אל כל חברה.

כדאיות

כאשר מחפשים בדק בית המלצות על חברות חשוב לזכור כי בדק הבית אינו מתבצע רק כאשר הדירה עומדת מוכנה, אלא גם מומלץ לבצע אותה עוד בשלבי הבניה, ובהמשך במגוון מועדים שנקבעו מראש לפי קצב ההתקדמות, ולבסוף אף יש לבצע בדיקה כשנה מיום הכניסה לדירה.

בדיקה זו מאוד חשובה, וגם אם מדובר על הוצאה נוספת, יש לזכור שהיא עשויה לחסוך כסף רב, אם כיוון שעקב הממצאים ניתן להוריד בעלויות, אם כיוון שכך ניתן לחייב את הקבלן לתקן את הליקויים לפני שהוא יוצא מהתמונה והעלויות נופלות עליכם, ואם על מנת להעריך באופן מקצועי את כדאיות העסקה. לפני שיוצאים לדרך יש לאסוף אחר בדק בית המלצות, כלומר לבדוק אלו חברות בדק בית מומלצות.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור