חדשות ומבצעים

דף הבית > שירותי החברה > בדיקת גז ראדון וקרינה

בדיקת גז ראדון וקרינה

חברת פלס בדק בית, מתמחה במתן שירותי בדיקת גז ראדון ובדיקות קרינה שונות על ידי צוות בודקים המוסמכים ע”י המשרד לאיכות הסביבה ומצוידים במכשור טכנולוגי מתקדם המסוגל לבצע בדיקת קרינה באזורים שונים ולספק דוחות באשר לכמויות הקרינה השונות ורמות הסיכון שלה, מעניקה המלצות ואפשרויות טיפול שונות, בהתאם לכמות הקרינה ומידת החשיפה של לבני אדם.

לקבלת ייעוץ אישי לבדיקת קרינה ביתית באזור מגוריכם, צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישה ראשונית והסבר באשר לאפשרויות בדיקת הקרינה והטיפול באזורכם.

נושא הקרינה, הוא בין הנושאים המורכבים, המאתגרים והמדוברים ביותר במדינת ישראל ובכלל, המודעות להשפעות הקרינה לסוגיה השונים. ככלל מתחלקת הקרינה המלאכותית לשלושה סוגים עיקריים אשר שניים מהם אנו מכירים מקרוב, הקרינה הבלתי מייננת, קרינה חשמלית והסוג השלישי גז הראדון, המצריך בדיקת גז ראדון מקצועית.

בדיקות קרינה לאיתור כל שלושת סוגי הקרינה הללו והורדת רמת ההשפעה שלהם לרמה המומלצת על ידי בדיקת קרינה מקצועית, הוא שירות אשר עולה לא פעם, בעת בניית מבנים חדשים כבר מצד הלקוחות. חברת פלס מעניקה שירותי מדידות קרינה גם למבנים וגם בדיקת קרינה ביתית לבתי מגורים פרטיים ומשותפים על ידי ביצוע איתור רמות הקרינה בסביבותיהם ותוך מתן המלצה וחוות דעת לטיפול יעיל בקרינה, להפיכת אזור המגורים או הפעילות לראויה לבני אדם מבחינה בריאותית – חשוב לבצע מדידות קרינה מקיפות!.

בדיקת קרינה סלולרית

קצת סטטיסטיקה: נכון להיום, קיימות בישראל לבדה יותר מ 6,500 אנטנות סלולאריות אשר עתידות לשלש את עצמן (לפחות) בשנים הקרובות. רוב האנטנות הסלולריות פולטות קרינה בלתי מייננת, המהווה סיכון ופגיעה בבריאות האדם והחי ולכן מומלץ לבצע בדיקת קרינה ביתית.

“פלס”, יודעת לבצע בדיקת גז ראדון ובדיקות רמות הקרינה של האנטנות בסביבה על ידי בדיקת קרינה מתקדמת ביותר ולקבוע האם הן נמצאות בגדר רמת הקרינה הסבירה כפי שנקבעה ע”י ארגון הבריאות העולמי בדבר כמות הקרינה הבלתי מייננת המומלצת בסביבת מגורים ופעילות של בני אדם.

בדיקת קרינה סלולרית – עושים בפלס!

 

בדיקת קרינה מתקדמת

 

קרינה “מחשמלת” – בדיקת קרינה חשמלית

בדיקת קרינה – לפני שאתם נכנסים ללחץ, נקדים ונאמר, כי הכוונה לקרינה חשמלית אינה כוללת את מוצרי החשמל הביתיים, לאלה קרינה נמוכה ביותר אשר אינה פוגעת או משפיעה על האדם בחשיפות קצרות. השפעות הקרינה החשמלית, באות לידי ביטוי במקרים של חשיפה לחשמל במתח גבוהה במיוחד, כמו למשל עמודי חשמל וקווי חשמל מעל לרמה המומלצת לסביבות מאוכלסות בבני אדם. מחקרים שונים וארגונים החוקרים את הסרטן קבעו כי חשיפה למינונים מסוימים של חשמל עשויים לגרום למחלת הסרטן. גילוי מקורות חשמל בעלי מתח גבוה וטיפול יעיל בהם, יורידו את רמת הסיכון במידה רבה.

 

בדיקות גז ראדון וקרינה ביתית

 

זוהי שעת רצון – בדיקת גז ראדון

הקרינה מגז ראדון בשונה מסוגי הקרינות הנוצרות על ידי גורמים מלאכותיים, נוצרת דווקא בתוך השדות המגנטיים והאלקטרומגנטיים באדמה ובקרקע הטבעית, לכן מומלץ לבצע בדיקת קרינה אלקטרומגנטית כאשר רוצים לעשות בדיקות גז ראדון מקיפות. בעת ביצוע עבודת בנייה שונות, אנשי מקצוע וקבלנים עושים שימוש באדמה הטבעית, אשר כוללת ריכוזים שונים של גז רדון. הקרינה מתוך גז הרדון נוצרת כתוצאה מהתפרקות האורניום, הידוע כחומר מסרטן מאחר בעת התפרקותו נוצרים חלקיקים רדיואקטיביים, המהווים את גורם הקרינה בייחוד כאשר הוא נלכד במקומות סטטיים כמו: בניינים, בתים ומבנים שונים, ובתוך כך, מהווה סכנה בריאותית לאדם. אנו בפלס ממליצים לבצע בדיקת גז ראדון על ידי צוות מומחה ומקצועי

הידעתם? שמאי מקרקעין ואנשי מקצוע שונים מתחום הנדל”ן והמקרקעין קובעים, כי רמות הקרינה השונות, משפיעות על ערך הנדל”ן בשוק ועלולה לגרום לירידה משמעותית בערך הנכס.

לבדיקת קרינה אלקטרומגנטית, בדיקת קרינה סלולרית ובדיקת גז ראדון בבית – צרו איתנו קשר

 

בדיקת גז ראדון מסוכן


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור