חדשות ומבצעים

אודות פלס בדק בית

כחברה המעדיפה לדבר על טובתם של לקוחותיה לפני העדויות עליה עצמה, נבחר לפתוח דווקא בחשיבות המודעות הגוברת בתחום בדק הבית. כיום, יותר מתמיד, לקוחות פרטיים, ארגוניים, ציבוריים, עסקיים וקבלניים שונים מבינים יותר ויותר את תרומתה של בדיקות ליקויי בנייה ונמצאת גם היום במגמת עלייה.

בניין עדי עד – לחדש ול”משומש”

בין אם אתם נכנסים לבית שכור, רוכשים בית/דירה מיד שניה או נמצאים מצידו השני של המתרס, כמוכרים, בונים או משכירים, האחריות הברורה מאוד אודות פלס בדק בית.

בשנים האחרונות מוטלת על כל הנוגעים בדבר, הבטיחות של הדייר הסופי, אנשי המקצוע המרכזיים וגם גורמי הקצה הנמצאים בטוואי התהליך של דיור ואכלוס, מבינים כי פרט הבטיחות ואיכות המבנים נמצאים היום בנקודת זינוק הדורשת שיתוף פעולה צמד.

אל תחכו שנייה – לא תמיד יש הזדמנות שנייה..

אודות פלס בדק בית וביקורת ליקויי בניההמקרים אשר נגעו ונוגעים בכולנו בשנים האחרונות, כמו מלחמות, רעידות אדמה ונזקי טבע שונים וגם מקרים פעוטים יותר יחסית של רטיבות ודליפות מהגג בעונת החורף הפכו אותו לערניים הרבה יותר מבעבר

כאן נכנסת לתמונה חברת “פלס“, חברה הנדסית המתמחה בתחום ליקויי הבנייה, בדיקת ליקויים במבנים משותפים, פרטיים, עסקיים וכוללת אנשי מקצוע מכל ענפי הבנייה והבקרה, אנליטיקנים, אנשי בדיקה וייעוץ, אנשי ניהול פרויקטים העובדים בחברה עצמה ומחוצה לה בפרויקטים מגוונים.

לחברת פלס, הניסיון והמקצועיות מהטובים והאמינים ביותר בתחום אשר יתנו לכם שירות אמין, מקצועי ויעיל מבחינת מתן פתרונות יצירתיים ושיטות עבודה מתקדמות, הבאות כגורם מחבר בין כלל הנפשות הפועלות ליצירת חיבור אמיתי ושיתוף פעולה – יכולת חשובה במיוחד בעת תהליכי עבודה מורכבים כמו גילוי ליקויי בנייה מאחר ומדובר בהליך הדורש רמת דיוק ברמת סטייה אפסית.

הציוד המקצועי והמתקדם, מעבר להון האנושי הקיים בחברה, המתייעל ומתחדש באופן שוטף ודינאמי, מאפשר לנו להבטיח רמת דיוק זו בכל פרויקט בכל פעם מחדש, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, דירה מיד שנייה או בדיקה במבנה מגורים קיים.

בבואכם לבצע בדיקת ליקויים במבנה, חשיבות האמינות ומקצועיות החברה עולה אפילו על זו של קבלן הבנייה המבצע מאחר וזוהי הבדיקה אשר תמנע מכם הפסדים וסיכונים בעת חוסר הידיעה. “פלס”, מקפידה לעמוד לצד האינטרס של הלקוח הסופי ויחד עם זאת לנהל את כל הפרויקט, מתחילתו ועד סופו תוך הסכמה ושיתוף פעולה מלא של כל הצדדים הנוגעים בדבר.

או כמו שאנחנו ב”פלס” אומרים, כאשר יש ספק אין ספק ואין ספק כי פלס היא החברה המקצועית, המהווה את תעודת הביטוח של הלקוח בכל הקשור לתהליכי בנייה, מכירה ו/או רכישה.

פלס, ליקויי בניה ובדק בית – מיישרים לכם קו.

לינק – חוק המכר

לינק – דוגמא לדוחות בדק בית להורדה


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור