חדשות ומבצעים

אילו בדיקות רצוי לערוך לפני רכישת דירה

בדיקת שכנים

קניית בית היא אינה עניין של מה בכך. מדובר בהשקעה משמעותית המשפיעה רבות על חיי הרוכש – הן בשל ערכה הכלכלי והן בשל השלכותיה העתידיות על חיי הרוכשים.

 

דירה איכותית ושמורה היטב תעניק שנים ארוכות של הנאה לרוכשיה ואילו דירה שלא תוחזקה כראוי עלולה לגרום לרוכשיה לא מעט עוול ונזק לשנים ארוכות.

 

נזילות מים וביוב, תקלות במערכת החשמל הביתית והאזורית, מדדי קרינה יוצאי דופן, בעיות באיטום הבית ועוד – כל אלו הינם נתונים אותם חשוב לבדוק בטרם רכישת בית, על מנת להבטיח את תקינות הנכס.

 

רבים מרוכשי הדירה אינם מכירים בחשיבותו של בדק בית, בשל חוסר המודעות להשלכות רבות המשקל של רכישת דירה. אחרי הכל, רוב בני האדם רוכשים דירה פעם אחת או פעמיים בחייהם ואינם מנוסים בהשלכות ארוכות הטווח. למעשה, נזילת מים קטנה עלולה להתגלות כנזק משמעותי במערכת המים ובעיית רטיבות הנראית מינורית עלולה להתגלות כבעייה כוללת במערכת האיטום כולה.

 

לפיכך, על מנת להימנע מהשלכות חמורות על רוכשי הבית לאחר הרכישה – חשוב ביותר לבצע בדק בית מקצועי על ידי מביני דבר.

 

בין המערכות החשובות והמשפיעות ביותר בעת רכישת דירה נמצאות מערכת החשמל והאיטום, מערכות האינסטלציה וכן בדיקות קרינה.

 

לחצו למידע נוסף אודות בדיקת דירה לפני קניה

 

מערכות חשמל

חשמל הינו בין ספקי האנרגיה העיקריים בתרבות המערבית והשימוש בו נעשה בכמויות אדירות. תקינות מערכת החשמל הינה בין הגורמים המרכזיים אותם יש לוודא בביצוע בדק בית מקצועי. בדיקת מערכת החשמל בבית ובבניין תסייע לאתר בעיות של חוטים שאינם במקומם, חיבורים מסוכנים, מעברי חשמל לא נכונים ועוד.

מערכת האיטום

איטום הבית הינו בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בבטחון והשקט הנפשי של דייריו. ידוע כי בעיות איטום בניין מסבות עוול רב לבעלי נכסים שלא וידאו את מערכת האיטום בבית. מערת איטום שלא בוצעה היטב יכולה להביא על בני הבית שנים ארוכות של טרטורים ותיקונים, הוצאות ענק על תיקונים וביצועים מחודשים וקשיים ביצירת מעטפת הולמת ויציבה בשל קושי באיתור הנזילה.

אינסטלציה

רטיבות אינה מגיעה רק מבחוץ. בדיקה מעמיקה של מערכות האינסטלציה תבטיח הימנעות מבעיות רטיבות או איתורן בהקדם האפשרי.

בדיקות קרינה

קרינה עלולה לגרום לנזקים בריאותיים משמעותיים ולהורדת ערך הנכס באופן קיצוני. בדיקת קרינה כוללת את כל רשתות התקשורת והחשמל באזור לוידוא מניעת חריגות מהתקן העלולות לפגוע בבריאות בני הבית. על מנת להבטיח הימנעות ממחלות קשות חשוב לבצע בדיקות קרינה מקצועיות.

צרו קשר עם פלס בדק בית


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור