חדשות ומבצעים

איתור נזילת מים באמצעות מצלמה תרמית

איתור נזילות הוא חלק קריטי מכל בדק בית

תהליך בדק בית הוא חלק קריטי מתהליך קבלת דירה מקבלן. בסופו של דבר, האינטרס של הקבלן הוא לסיים את תהליך הבנייה והמסירה במהירות הגדולה ביותר, והוא לעיתים אפילו מתוגמל על מהירות. עליכם כצרכנים לוודא שהדירה שקיבלתם נמצאת במצב הטוב ביותר, ובמידה ולא לפעול כך שיתוקנו התקלות. חלק חשוב מכל בדק בית הוא דוח איתור נזילות. הוא חשוב במיוחד מאחר ונזילה היא גורם לנזק ארוך טווח במידה והיא אינה מטופלת. לעיתים, אנחנו מאתרים את הנזילה רק לאחר שהיא פורצת אל הקיר, אך למעשה הרטיבות שכנה בו כבר חודשים רבים מה שגרם לצמיחה של עובשים ולפגיעה בתשתיות המבנה עצמן. איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית הוא לכן חלק אינטגרלי מכל בדק בית איכותי.

איתור נזילות בקירות עם מצלמה טרמית

מהם היתרונות של בדיקת נזילה עם מצלמה?

מצלמה לאיתור נזילות מים מאפשרת לכם להסתכל עמוק אל תוך קירות המבנה, ולראות מבעד לטייח ולצבע החדש. מצלמה לאיתור נזילות פועלת לרוב באמצעות חיישני חום, המאפשרים לכם להבחין בשינויי טמפרטורה מזעריים של הקירות ולאתר נזילות מים. היתרונות של בדיקת נזילה עם מצלמה כוללים בין השאר:

• טיפול ממוקד: גם אם האחריות על תיקון הבעיה היא על הקבלן וגם אם היא עליכם, בדיקת נזילה עם מצלמה תאפשר לכם למקד את מבצע התיקון, ולסיים את המלאכה במהירות רבה ובעלות נמוכה.

• מקור התקלה: מצלמה תרמית מאפשרת לכם להבין האם הנזילה מקורה מצנרת ביוב או מים לשתייה, וכך לסגור את הברז הרלוונטי ולמנוע הצטברות של נזקים.

• מניעת נזק עתידי: איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית מאפשר לכם לזהות גם את הסדקים הקטנים בצינורות העוברים בקירות הבית, וכך למנוע נזק פוטנציאלי עתידי חמור יותר.

 

בדק בית איכותי צריך לאתר נזק פוטנציאלי ולא רק נזק נוכחי

החשיבות הגדולה של איתור נזילות בתהליך בדק בית, נובע מכך שהנזילה מהווה נזק פוטנציאלי, ולוו דווקא נזק נוכחי. נזק פוטנציאלי הוא נזק הצפוי להצטבר עם הזמן, מאחר והתקלה יוצרת תהליך שהולך ומחמיר. במקרה של צינורות המים, הלחץ לעיתים קרובות מרחיב את הסדק עם הזמן, והשהות של המים בחלל הקיר מחלישה אותו ומאפשרת לעוד מים לדלוף החוצה. לכן, חשוב לבצע בדק בית הכולל בדיקת מצלמה תרמית שתוודא את תקינות הצינורות, ותעניק לכם ראש שקט בידיעה שהעבודה בוצעה בצורה מושלמת. בחרו באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום, המצוידים בטכנולוגיה החדישה ביותר ולא תתאכזבו.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור