חדשות ומבצעים

ביקורת ליקויי בניה לרצפות אפוקסיות

רצפות אפוקסיות הוא למעשה ביטוי אחד מתוך שורה של ביטויים המתייחסים כולם לקונספט שהולך ותופס תאוצה בעולם הריצוף, הקונספט של שימוש בציפוי אפוקסי לריצוף הבית או המשרד. המדובר על חומר פולימרי, פוליאוריתן, אותו מפזרים על גבי משטח הרצפה על מנת ליצור ציפוי חלק ואחיד לכל שטח הרצפה בבית. ציפוי זה יכול להיום מיושם על רצפת אריחים, רצפת בטון, רצפת שיש וכל משטח אחר שיכול להוות בסיס לרצפה חזקה ומיושרת.

 

יצירת משטח חלק ואחיד על כל שטח הרצפה

יחד עם זאת, רצפת אפוקסי הוא תחום מאוד חדש ומאוד מקצועי, ולכן חשוב מאוד שיבוצע על ידי אנשי המקצוע הנכונים. באמצעות טכנולוגיית ריצוף זו תוכלו ליצור מגוון רחב ולמעשה אין סופי של עיצובים ברצפת הבית או המשרד, אך האתגר הגדול ביותר בתהליך הריצוף האפוקסי הוא ליצור משטח חלק ואחיד על שטח הריצוף הכולל, וכן להקפיד על ביצוע נכון של הריצוף על מנת למנוע מכשולים וסכנת נפילה.

 

ביקורת ליקויי בנייה בהיבט האסתטי והבטיחותי

בהתאם לכך, בכל מקרה של בניית רצפת אפוקסי חשוב מאוד לבצע ביקורת ליקויי בניה ייעודית לרצפה, וכן במידה ואתם מבצעים ביקורת ליקויי בניה לבית, וודאו שהביקורת כוללת גם את רצפת האפוקסי שבניתם. במסגרת בדיקת ליקויי הבניה יש לבחון את רמת התוצאה הסופית במספר היבטים. בהיבט האסתטי יש לבחון את רמת היישור של הרצפה, שחייבת להיות מפולסת ואחידה על כל שטחה, וכן לבחון את היישום הנכון והמקצועי של דוגמת העיצוב הנדרשת.

 

חברות בדק בית מקצועיות

רצפת אפוקסי שאינה עוברת יישור מקצועי עלולה ליצור פגיעה משמעותית לאסתטיקה הכוללת של הבית, וכן ליצור מצב של שקערוריות בהן נוצרות שלוליות בכל פעם ששוטפים את הבית. בהיבט הבטיחותי, יש לבחון האם הרצפה כוללת מכשולים חריגים, חורים או שטחים מוחלשים ביחס למשטח הכולל. את בדיקת ליקויי הבניה תוכלו להזמין מחברה ייעודית המציעה שירותי בדק בית באמצעות מהנדסי בניין, המתמחים בתחום זה באופן ספציפי, ויכולים לבצע את הבדיקה ולהפיק עבורכם דו"ח שיכול לשמש כחוות דעת מקצועית בכל תהליך משפטי, אם וכאשר יידרש.

 

בית בודקים עם פלס – החברה המובילה בתחום בדק בית


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור