חדשות ומבצעים

ביקורת ליקויי בנייה ובדיקת איטום בדירה

על מנת שנוכל להשתמש בבית שלנו בצורה נוחה ובטיחותית, יש לבדוק ולבצע בדיקת איטום. את הבדיקה הזו, מומלצת לבצע בטרם המעבר. איטום לקוי יכול לנבוע ממספר גורמים ועל כן, במידה ונביא חברה המבצעת בדק בית, היא זאת שתדאג לבדוק את האיטום ותדע להעריך אם הוא באמת מקצועי או שיש צורך לבצע בו תיקונים.

 

מה כוללת בדיקת איטום לגג?

ראשית, יש לבדוק את איטום הגג. במידת הצורך, יש להוסיף שיפועים מתאימים, כך שהמים יתנקזו בצורה תקינה לתוך המרזבים. על מנת לבצע את האיטום, מומלץ להביא חברה מקצועית המתעסקת בתחום. בדרך כלל חברות בדק בית עובדות עם חברות המספקות את השירות. הטיפ שלנו: אם אתם מתגוררים באזור המרכז, קחו חברת בדק בית שעובדת עם חברת איטום גגות במרכז. כך ההתנהלות תהיה פשוטה גם לכם וגם לבעלי המקצוע הללו.
מעבר להוספת השיפועים, במסגרת בדיקת האיטום, המומחים ישפכו מים על הגג, כלומר יציפו אותו ויראו לאן המים מתנקזים והם הם מגיעים למקומות הנכונים והתקינים.

 

בדיקת איטום לחלונות

מלבד איטום הגג, יש לבדוק גם את איטום החלונות. אם החלונות לא אטומים בצורה טובה, במהלך החורף יכולים להיכנס גשמים לתוך הדירה. הבדיקה נעשית על ידי איטום החלונות בסיליקון והרכבתם בצורה מקצועית ותקינה.

 

שיפוע אדן חלון לא תקין בחדר עבודה

 

איטום קירות ואיטום החדרים

את קירות החדרים, ניתן לאטום על ידי טיח אוטם ולהשלים את האיטום בסיליקון דוחה רטיבות. את האיטום הזה, מומלץ לבדוק לאחר זמן מה ולראות שאכן העבודה שבוצעה הייתה איכותית וטובה ועניין הרטיבות לא חוזר על עצמו.

 

איטום הרצפה

קיימים גם ליקויי בנייה השייכים לריצוף עצמו. במידה והרצפה איננה אטומה בצורה טובה, הרי שהיא עשויה לגרום לרטיבות במרצפות וגם בקורות היסוד של הדירה. את בדיקות האיטום לרצפה, מבצעים על ידי מצלמה תרמית. זו מצליחה לעלות בהצלחה על התקלות וכך ניתן לבצע את האיטום בצורה לא הרסנית.

 

שורה תחתונה
אל תוותרו על בדיקת בדק בית ובפרט על בדיקת האיטום. היא חשובה ומשמעותית. בזכות בדק בית, ניתן לעלות על תקלות שאפשר לפתור מבעוד מועד. כיום, קיימות המון חברות המספקות את השירות. יש לקחת חברה מקצועית עם ניסיון מקצועי בתחום. חברה כזאת גם תיתן אחריות על העבודה שלה ותספק דוח מקצועי הכולל את כל הליקויים בדירה. מדובר על הוצאה של כמה אלפי שקלים. אל תחסכו בה. כך תבטיחו לעצמכם, חיים נוחים בדירה וגם אם תרצו בעתיד למכור את הדירה, תדעו שלדירה אין ליקויים וגם אם היו – הם סודרו בהצלחה ועם עבודה מקצועית ואיכותית של בעלי מקצוע בתחום. אל תמהרו לסגור עם חברת בדק בית הראשונה שמצאתם. בקשו לקבל הצעות מחיר ממספר חברות כאלה. השוו בין המחירים, הניסיון והמקצועיות ובחרו בהתאם.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור