חדשות ומבצעים

גם בקורונה: כך תינצלו מרכישת דירה פגומה

 

רכשתם דירה חדשה מקבלן או דירת מגורים יד שנייה ואתם עתידים לאכלס אותה בזמן הקרוב?

 

זה הזמן לדעת הכול על שירותי בדק בית המיועדים לאיתור ליקויי בנייה.

 

שירותי בדק בית הידועים גם בשם ביקורת בדק בית הם למעשה אחד מהשירותים המקצועיים החיוניים ואף ההכרחיים עבור כל אחד ואחת מבינכם המעוניין לרכוש דירת מגורים בשוק הדירות יד שנייה ו/או לכל אחד ואחת מבינכם האמור לאכלס דירת מגורים חדשה אותה הוא רכש מקבלן. שירות מקצועי זה נועד לצרכי איתור ליקויי בניה בשטח הנכס המיועד ועם סיום הבדיקות הנחוצות, האדם האמון על הבדיקה מנפיק עבורכם דו"ח מסכם המהווה גם חוות דעת בעלת תוקף משפטי במידת הצורך.

 

רכשתם דירה מקבלן לפני הקורונה ואתם עתידים לאכלס אותה בקרוב? זה הזמן לשירותי בדק בית!

 

שירותי בדק בית המיועדים למטרות בדיקת נכסים חדשים למגורים אשר נרכשו על מקבלן, מהווים שירות מקצועי חיוני והכרחי עבור כל אחד ואחת מבינכם אשר רכש דירה חדשה מקבלן עוד לפני פרוץ משבר הקורונה ו/או במהלך החודשים האחרונים.

 

במסגרת שירות זה, תוכלו להימנע מאכלוס דירות פגומות ו/או דירות בהן התגלו ליקויי בנייה כאלו ואחרים, ולהטיל את מלוא האחריות על תיקון הליקויים על הקבלן. שירותי בדק בית הנערכים על ידי חברת בדק בית מנוסה ומקצועית המתמחה בביצוע ביקורות בית לדירות קבלן חדשות, כוללים מגוון רחב של בדיקות מקיפות שמטרתן לאתר ליקוי בניה קיימים ו/או זיהוי מפגעים בעלי פוטנציאל לנזק עתידי.

 

ביקורת בדק בית בדירות חדשות מקבלן לפני אכלוס

 

ביקורת בדק בית הנערכת בדירות חדשות למגורים, מיושמות מספר שבועות לפני מועד האכלוס המתוכנן, והן כוללות מספר בדיקות מקיפות גם בהקשר של איכות הבנייה ואיכות חומרי הגלם אשר שימשו לצרכי הבנייה, גם בהקשר של איכות הגמורים בשטח הדירה והימצאות ליקויים תכנוניים ו/או חריגות בנייה וגם בהקשר של תשתיות הדירה כגון: בדיקת תשתיות צנרת ואינסטלציה, בדיקת תשתיות חשמל, בדיקת תשתיות האיטום בשטח הדירה, בדיקת חלונות, בדיקת חיפוי קירות ובדיקות נוספות באמצעותן מתגלים ליקויי בנייה כאלו ואחרים במידה והם קיימים בשטח הדירה.

 

חשוב לציין שביקורת בדק בית, נערכת על ידי חברות הנדסה ואנשי מקצוע מובילים בתחום הנדסת הבניין, ולכן, הבדיקה מטעמם כוללת הגשת דו"ח סיכום המהווה חוות דעת מקצועית לצרכי ניהול מאבקים משפטיים (במידת הצורך) אל מול הקבלן. כמו כן, חשוב לציין שעל פי חוק מכר דירות בישראל, האחריות על תיקון ליקויי בנייה כאלו ואחרים המתגלים בשטח דירות חדשות מקבלן (לפני ואחרי מועד אכלוסן) הינה על הקבלן המבצע/חברת הבנייה.

 

אם גם אתם עתידים לאכלס דירת מגורים חדשה מקבלן בזמן הקרוב, אל תהססו לרגע לשכור את שירותיה של חברת בדק בית וכך תוכלו להימנע מקבלת דירה פגומה.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור