חדשות ומבצעים

חשיבות בדיקות קרינה לפני רכישת דירה: מה עושים במקרה של חריגה?

איתור נזילות בצנרת

רכישת דירה אינה עניין של מה בכך. למעשה, מדובר בעסקה כבדת משקל ורבת השפעה על חייו של אדם לטווח הארוך. רכישת דירה – בין אם למגורים ובין אם להשקעה – תשפיע על אחוז ניכר מחיי הרוכשים.

 

הבית הינו מקום משכנו של האדם ומתוקף כך עליו להעניק לו בטחון והגנה. רבים מרוכשי הדירות מקלים ראש או שאינם מתמחים דיים בתחום על מנת לזהות תקלות אפשריות ובעיות פוטנציאליות במבנה. רכישת בית ללא ביצוע בדיקה מקצועית עלולה לגרור עימה הוצאות משמעותיות למשך שנים ארוכות.
כדי להבטיח את עמידותו של נכס זה או אחר אין די במבט כללי על הדירה ואפילו לא בהערכה מקצועית של שמאי. מאחר ורכישת דירה הינה עסקה הכוללת סכומי כסף משמעותיים, איש לא היה רוצה לשים את כספו על קרן הצבי. ביצוע בדק בית טרם הרכישה הינו הצעד החכם ביותר שעל הרוכש לבצע ואף יותר מכך – מדובר בצעד הכרחי לצורך מניעת הפסדים כלכליים משמעותיים וטרטורים אינסופיים לאיתור תקלות במבנה עצמו. אלו, עלולים לגלות כי הרכישה הביאה עמה צרות גדולות ועדיף היה לולא התבצעה כלל.

 

סכנות הקרינה והפתרון המקצועי

בדיקת קרינה מתקדמתמערכות התקשורת השונות הינן תעשייה מפותחת ועשירה הכוללת בתוכה אינספור שטחים ציבוריים החשופים לקרינה מזיקה. לא רק שקרינה עלולה להביא לנזקים בלתי הפיכים במצב הבריאותי ומחלות סופניות אלא שהיא מורידה את ערך הנכס באופן משמעותי. רוכשי דירה רבים אף אינם מעלים על דעתם את האפשרות כי בתוך חודש או חודשיים מתאריך החתימה על קניית הדירה תוקם אנטנה סלולרית המשרתת את כל יושבי האזור ופוגעת משמעותית בדיירי הבית. ישנם לא מעט סוגי קרינות בתוכן וביניהן האדם חי.
על מנת להבטיח את בריאות הילדים ולהימנע מהשלכות חמורות על בריאותם ובטחונם של היקרים לנו, ביצוע בדיקת קרינה הינה הפעולה האחראית והחכמה ביותר עבור כל רוכש דירה. את בדיקות הקרינה מבצעים באמצעות ציוד חדשני ומתקדם המאפשר לאתר כל קרינה מכל סוג.

 

איתור חריגות

קרינה יכולה להגיע מכמה גורמים: חשמל, רשתות תקשורת ועוד. קווי מתח, שנאים, מחשבים ועמודי חשמל עלולים להוות סכנה של ממש. גם קרינה סלולרית חושפת את הדיירים לבעיות בריאותיות עתידיות

 

כבדות משקל. איתור

חריגה מהתקן בבדיקות הקרינה מצריכה פנייה אל המשדר

וגורם הקרינה לצורך תיקון הבעיה באופן מיידי וטרם רכישת הדירה.

מצלמה לאיתור נזילות

 

לפרטים נוספים בקרו באתר: מנורז בע"מ, מכשירי מדידה ובקרה

 

 


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור