חדשות ומבצעים

כל היתרונות של שיפוצים בגבס

חומר הגבס הפך בעשור האחרון לאחד מהחומרים המובילים ביותר בתחום שיפוץ ועיצוב בתים. שיפוצים בגבס מעניקים לנו את היכולת גם ביצירת פתרונות אסתטיים בחלל וגם ביצירת אלמנטים עיצובים, וכל זאת, בצורה מהירה ואיכותית, ובמחיר נוח לכל כיס.

 

הסוד של לוחות הגבס

לגבס יש מגוון רחב מאוד של יתרונות, אשר הופכים אותו לכל כך פופולארי בענף השיפוצים. הגבס, שמגיע אלינו בתצורה של לוחות-לוחות אותם ניתן לחתוך בהתאם לגודל השימוש, לרוב יהיה מורכב גם ממינרלים נוספים, המעניקים לנו את היכולת ליהנות מחוזק ועמידות אל מול רטיבות. אם נביט לרגע על לוח גבס איכותי ביותר המיועד לבנייה או לשיפוץ, נגלה כי מדובר בתרכובת גבס הכוללת מינרלים על בסיס של סידן, אשר מחזקים את הגבס, מאפשרים לו להתייבש במהירות ומבודדים אותו אל מול רטיבות, חום וקול. עם כך, הסוד של הגבס, הוא לא רק בתכונות הטבעיות שלו, אלא גם ביכולת שלנו להעצים את התכונות הללו. לכן, בבואכם לבצע שיפוצים בגבס שימו לב כי אתם בוחרים בלוחות גבס איכותיים.

 

לעצב בקלות ובמהירות

הגבס הפך לכל כך פופולארי בזכות העובדה כי קל מאוד לעבוד איתו. אם אנחנו רוצים לדוגמא, ליצור מדפי ספרים, חיפוי לחוטי החשמל של הטלוויזיה, הנמכה של התקרה ליחידת המזגן – הגבס יהיה החומר האידיאלי ביותר לעבוד איתו. אם עד לפני כמה עשרות שנים לא היתה לנו ברירה והיינו חייבים להשתמש בבלוקים, הרי שכאשר מדובר על יצירת מיבנים בתוך הבית, הגבס הוא החומר האידאלי לעשות זאת. באמצעות חיתוך של הגבס בהתאם לצרכים שלנו אנחנו יכולים ליצור מבנים שונים, מדפים, חיפויי קיר ותקרה, במות ישיבה, קירות הפרדה ולמעשה כל מה שאנחנו רוצים בצורה קלה ומהירה במיוחד.

 

מחיר נוח

אין ספק, כי אחת מן התכונות הבולטות ביותר של הגבס הינו המחיר הנוח שלו והזול שלו ביחד אל חומרי גלם אחרים איתם אנחנו עושים שימוש בחלל הבית. אם ההתלבטות תהייה בין מדפי עץ או מדפי גבס, הרי שאין ספק שמדפי הגבס יוכלו לספק לנו פתרון איכותי, עמיד, יציב וזול בהרבה יותר ממדפי העץ. אחת הסיבות כי שיפוצים בגבס הפכו לכל כך מבוקשים הינה תוצאה של המחיר וזמינות החומרים. לשפץ את הבית בגבס, ליישר קירות, ליצור אלמנטים או מבנים מיוחדים, הנמכות של תקרה וכדומה, יתומחרו בצורה נוחה יותר וזולה יותר.

 

גבס

גבס

 

 

שיפוצים בגבס פופולאריים לא רק בזכות הגבס עצמו ותכונותיו הטבעיות, אלא גם בזכות היכולת שלנו להוסיף לו אלמנטים שגורמים לו להיות חזק יותר, איתן ויציב. כמו כן, קלות העיצוב והתכנון בגבס, אל מול הזמינות והמחיר הנוח של לוחות הגבס, הפכו אותו להיות אחד מן החומרים הבולטים ביותר בתחום שיפוץ ועיצוב של מבנים, בתים ודירות.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור