חדשות ומבצעים

ליקויי בנייה ואחזקת מבנים

מי הם בעלי המקצוע שכדאי שיבדקו ויתחזקו מבנים? ומה עושות חברות ניהול ואחזקה?
ליקויי בנייה יכולים להיגרם מחריגות בנייה שבוצעו בצורה לא חוקית או מסטייה מהתכנון המקורי של המבנה וכמובן כתוצאה מעבודה רשלנית ושימוש בחומרים זולים. בנוסף, גם במבנים שנבנו כמו שצריך, יכולים להיווצר ליקויים בשל תזוזות קרקע, נזקי הטבע והזמן וכמובן וונדליזם. כאשר רוצים לבדוק ליקויי בנייה ולתחזק מבנים, יש מספר בעלי מקצוע אשר להם יש את הידע והמומחיות לעשות זאת בצורה מקצועית. בין אנשי מקצוע אלו, אפשר למצוא מהנדסים, קבלנים, שמאי מקרקעין, חשמלאים, אינסטלטורים, מנהלי פרויקטים ומומחים בבידוד ואיטום. כמובן שבעלי מקצוע אלו צריכים להיות מורשים ומוסמכים ורצוי לבחור בכאלו שיש להם ניסיון ספציפי באיתור וטיפול בליקויי בנייה.

 

ייעוץ ושירות מקצועי מצוות המומחים שלנו בדק בית

 

 

חברות ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית, המעסיקה בעלי מקצוע מורשים ובעלי ניסיון לטיפול בליקויי בנייה, לפי הפירוט בפסקה הראשונה. באופן זה, הדיירים ובעלי הבתים לא צריכים לבזבז זמן בחיפוש אחרי איש מקצוע לכל תקלה, אלא הם מקבלים את כל השירותים תחת קורת גג אחת, בזמינות גבוהה וברמת ביצוע מקצועית. החברה תנהל את כל ההתקשרויות עם ספקים ואנשי מקצוע, היכולים לטפל בליקויים ובתקלות ובמקרים מסוימים היא תרחיב את שירותיה לתחומים נוספים, כמו ניקיון וגינון.
מלבד טיפול בתקלות וביצוע תיקונים, חברת ניהול ואחזקת מבנים מבצעת תחזוקה שוטפת למערכות המבנה, כמו מערכת החשמל והמים ושמה דגש על תחזוקה מונעת, באמצעות בדיקות תקופתיות של תשתיות הבניין ואיתור ליקויי בנייה. חברה מקצועית תקפיד שאנשי המקצוע שלה יתעדכנו בחקיקה חדשה בתחום הבנייה ובתקנים מחמירים ותרענן את נהלי החברה בהתאם.

כאשר חברת ניהול מעסיקה בעלי מקצוע מומחים, הם יוכלו לאתר בקלות תקלות מסוג זה וגם לטפל במקרים של בעיות צנרת, פיצוץ דוד מים, הצפת ביוב ועוד. באחריות החברה להתריע על ליקויים קיימים ועל ליקויים העלולים להיווצר ולהציע דרכים לפתרון הבעיה. כמו כן, בעלי המקצוע יוכלו לתת, מתוך ניסיונם הרב, הצעות לייעול ולחסכון. ככל שאנשי המקצוע מנוסים יותר, כך יהיה להם את הידע הנדרש לנהל ולתחזק בניינים ישנים וגם בניינים חדשים והם יכירו היטב את כלי העבודה ואת כל הטכנולוגיות המתקדמות שיכולות לסייע בעבודה מסוג זה (לדוג': שימוש בצילום פנימי של צנרת).

 

מה היתרון של בעלי המקצוע? למהנדסים וקבלנים יש את הידע הנדרש ואת הכלים לאתר ליקויי בנייה ולייעץ כיצד למנוע אותם. גם תפקידם של מומחי החשמל והאינסטלציה מובן, שכן אין טוב מהם לבדוק את תשתית מערכת החשמל והצנרת. מומחי הבידוד והאיטום יוכלו לבדוק את גג המבנה ולמנוע נזילות ונזקי רטיבות ושמאי מקרקעין יוכל להעריך את השפעת הליקויים על ערך הנכס.
באמצעות בעלי מקצוע מומחים, חברות ניהול ואחזקת מבנים יכולות לאתר ולטפל בליקויי בנייה ולתחזק באופן שוטף את המבנה.

לחצו כאן לצפייה במגוון השירותים שלנו

 

בית בודקים עם פלס – החברה המובילה בתחום בדק בית


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור