חדשות ומבצעים

למה חשוב לבצע בדיקת בדק בית גם כשרוכשים מקבלן?

נדמה שכיום כולם מודעים לחשיבות הרבה שיש בבדיקת בדק הבית. מה שכולם לא מודעים אליו, הוא העובדה כי הבדיקה חשובה וחיונית לא רק בעת שרוכשים דירה מיד שנייה, אלא גם בעת שרוכשים דירה מקבלן. . כעת, אתם הולכים לעשות זאת אחרת באמצעות בדיקת דירה.

 

מבצעי הבדיקה נייטרלים ויעבירו חוות דעת אמינה:

הקבלנים מהם תרכשו את הדירה יהיו בטוחים במאת האחוזים כי הדירה הנמכרת לכם הינה דירה ללא כל פגם, ליקוי או בעיה. יחד עם זאת, חשוב שתדרשו לבצע בדיקת דירה המתבצעת על ידי חברה חיצונית ואובייקטיבית. חוות הדעת שתועבר לכם היא חוות דעת המתבצעת על ידי מהנדסים ואנשי מקצוע מומחים, בעלי ידי וניסיון רב ועשיר באיתור תקלות. חשוב לזכור, כי לעתים התקלות או הכשלים אינם שקופים לעין, וישנם מקרים בהם על מנת לאתר את הכשלים, ישנו צורך בציוד ומיכשור מתקדם. לכן, רגע לפני שאתם חותמים על חוזה רכישת הדירה שלכם – מבצעים את הבדיקה.

 

משקיעים כסף רב, מצפים לתמורה:

בעת שאתם רוכשים דירה, אתם משקיעים המון כסף – החל מחסכונות, דרך הלוואות ולעתים גם עזרה מההורים שלכם. לא מדובר על רכישה קטנה שאתם מבצעים חדשות לבקרים, אלא מדובר על דירה שבמידה רבה היא התגשמות החלום שלכם. לא פוסחים בשום פנים ואופן על בדיקת דירה. אתם משקיעים כסף רב ברכישת דירה מקבלן, כך שמגיע לכם לקבל דירה ללא פגם או ליקוי. אם בדירות מיד שנייה או שלישית סביר כי ישנם ליקויים שונים בעקבות שימוש בהן, הרי שבדירה הנרכשת מקבלן מגיע לכם לקבל את דירת החלומות שלכם.

 

עלויות הדירה עלולות לזנק ללא בדיקת בדק הבית:

בעת שאתם עומדים רגע לפני רכישת דירה, הרי שאתם יודעים לאמוד את עלויות הרכישה ועל כן להקצות סכום כסף לטובתה. בעת שאתם לא מבצעים את בדיקת בדק הבית, מה שעלול לקרות הוא שהעלויות יזנקו אל על. במקרים בהם לא מבצעים את הבדיקות המקדימות כדוגמת בדיקת דירה או בדיקת מבנה, הרי שאתם נכנסים אל הדירה החדשה שלכם בידיעה שהכל בסדר. עם הזמן אתם עלולים לגלות בעיות וכשלים, שאתם אלו שתצטרכו לשאת בעלויות התיקון שלהם. המשמעות היא שהתקציב שלכם לדירת החלומות שלכם זינק מבלי שהייתה לכם כל שליטה על כך, ומעבר לכך – הרי שהיה ניתן למנוע זאת עם ביצוע הבדיקה.

 

טעויות קורות, אבל לא אתם צריכים לשלם אותן:

הכוונות של הקבלנים מהם אתם רוכשים את הדירה שלכם הן כוונות טובות. כל קבלן רוצה ליצור סביבו קהל רוכשים איכותי ומרוצה. יחד עם זאת, חשוב להבין שלעתים קורות טעויות וישנם כשלים שונים במבנה או בדירה, כך שחשוב לאתר אותם בזמן על ידי חברה המבצעת את בדיקות בדק הדירה. בעת שלא תבצעו את הבדיקה, עלול להיות מאוחר מדי. רגע לפני שנכנסים ברגל ימין ונהנים מהדירה החדשה שלכם, מבצעים בדיקת בדק דירה לטובת כולם.

 

בדיקת דירה לפני קניה

 


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור