חדשות ומבצעים

מהנדס בדק בית

בדיקת מבנים מקצועית על ידי מהנדס בניין הוא ללא ספק שילוב נהדר שיאפשר לכם לדעת כי הבניה נעשתה בצורה מקצועית ומפוקחת ובכלל תעשה את כל התהליך לקל יותר וללא כאבי ראש. תפקידו של מהנדס הבניין בעת תהליך הבנייה הוא לפקח כי עבודתם של בעלי המקצוע השונים בשטח מתבצעת בצורה תקנית ובטיחותית לאורך כל הדרך. למעשה, מפקח בניה הוא אחראי על ניהול פרויקטים בבניה ויאפשר לכם לדעת כי הפרויקט מתבצע בצורה מקצועית, הוא יוודא כי הבניה תעשה על פי לוחות זמנים, על ידי חומרים איכותיים ובעלי המקצוע יתפקדו כראוי לאורך כל הדרך. כמו כן, הוא יוכל לתת מענה עבור בעלי המקצוע לכל שאלה או בעיה שתצוץ במהלך הפרויקט.

 

מהם היתרונות של בדק בית על ידי מהנדס בניין?

 

סיוע במהנדס בעת תהליך בדק הבית הוא ללא ספק המהלך הנכון, הרי מהנדס בניין מכיר את תהליך הבנייה והליך הפיקוח ולכן יכול לבצע את הליך בדיקת ליקויי הבנייה והעבודה בצורה מקצועית בהתייחסות לבחינה הנדסית. ולכן, כאשר בוחרים חברה לביצוע בדק בית, כדאי לתת עדיפות לבעל מקצוע שהוא גם מהנדס בניין.
היתרונות של בדק בית על ידי מהנדס

 

גילוי מוקדם של ליקויי בניה – מהנדס בדק בית יוכל לאתר בצורה מהירה ויעילה את ליקויי הבניה בדירה, ליקויים אלה שכאמור יכולים לגרום בעתיד לצרות צרורות ולעיתים גם לסכנה של ממש לדיירי הבית.

 

תכנון הנדסאי נכון – מהנדס בניין למד היטב את התחום ההנדסי ולכן יכול לאתר את טיב התכנון ההנדסי של המבנה ולסייע באיתור תכנון לקוי ומבנה הנדסי בעייתי בראייה עתידית, כמו שקיעות קרקע, ניזוק מי גשמים, תכנון לקוי לחללים משותפים ועוד.

 

סמכויות מצד הרשויות – למהנדס בניין יש סמכויות רבות מבחינת אישורים לרשויות המקומיות, כך שתוכלו להיעזר בסמכויותיו בתהליך הבדק ובהתנהלות מול גופים וגורמים שונים בתהליך תיקון הליקויים מצד הקבלן המבצע.

 

כמה טיפים על בדיקת דירה בצורה נכונה

 

ביקורת ליקויי בנייה הוא תהליך שישמור על האינטרסים של בעל הבית, בתהליך בניית ותכנון בית מחדש. שילוב של מהנדס בדק בית בפרויקט יכול למנוע מכם לא מעט כאבי ראש, הרי ניתן לומר כי תהליך בניית בית או אפילו שיפוץ קטן יכול לגרום להתעסקות רבה, ולכן מהנדס בדק בית יוכל להיות לצדכם לאורך כל התהליך ולוודא כי בעלי המקצוע השונים ביצעו את עבודתם בנאמנות רבה ועובדו בצורה בטיחותית על פי תקנות הבניה. מהנדס בניין חייב להיות בעל הסמכה לעסוק בתחום, כמו גם עליו להיות אמין, כיוון שהוא בין היתר זה שבודק עבורכם את הליקויים במבנה ואפשרויות הפיצוי והתיקון הנדרשות.

 

ביקורת מהנדס בדק בית

 

 

חסכון בזמן יקר

בדק בית מפוקח ומקצועי יסייע לכם לעמוד בלוחות זמנים לאורך כל התהליך ואפילו להפחית באופן משמעותי את משך תיקון הליקויים בפרויקט ולבצע את העבודה בדרך היעילה ביותר מראש, כך שלא יהיה צורך בעתיד לפרק קירות או חלקים מסוימים שנבנו לא בצורה תקנית. הפחתת הזמן של הפרויקט תוכל להביא לכם חיסכון כספי, כך תוכלו להפחית את לוחות הזמנים לביצוע התיקונים.

 

חיסכון כספי

עלות בדק הבית יחסית זולה, וניתן לומר כי ההוצאה משתלמת לטווח הרחוק, כיוון שתוכלו לחסוך בזמן יקר כמו גם למנוע בעיות עתידיות לטווח ארוך שיוכלו לגרום לכם לנזקים ומפגעים בטיחותיים שוודאי תרצו למנוע מראש על ידי ביקורת ליקויי בנייה.

 

ביטחון מלא לאורך כל הדרך

בדיקת בתים על ידי מהנדס בדק בית למעשה נועדה להעניק לכם ביטחון רב לאורך כל הדרך, כיוון שיש מקרים רבים של אי וודאות, של תקלות שונות, פתרונות שבוצעו או בכלל דבר שאינו ברור לכם בתהליך הבנייה.

 

אין אינטרס קבלני

מהנדס בדק הבית יהיה תמיד לצדכם ויוכל להעניק לכם מידע מלא על כל מהלך שבוצע בפרויקט המגורים שלכם, ללא כל אינטרס מצד הקבלנים, כך שתוכלו להיות מעודכנים בצורה אובייקטיבית.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור