חדשות ומבצעים

דף הבית > שירותי החברה > איתור נזילות מים

איתור נזילות מים

רכשתם דירה או נכנסתם לשכירות? מעוניינים למסור את הנכס לשוכרים שתניב תשואה רווחית? חשוב לדעת, שנושא איתור נזילות בקירות הבית ואיטום הנכס הוא אלמנט מרכזי וחשוב במיוחד , אשר יכול להשפיע במידה רבה הן על הרווח האפשרי והן על איכות החיים שלכם כדיירים ו/או הבעלים החדשים בנכס.

צרו איתנו קשר עוד היום ללא התחייבות

מהנדסים מקצועיים ואנשי מקצוע בעל הכשרה וניסיון הנדסי, יידעו לתת לכם דו”ח וחוות דעת מקצועית, באשר לסדקים וליקויי צנרת ונזילות גם בעונות היבשות היותר של השנה, אשר תוביל ל”תחזית” יעילה יותר לבעלי הנכס באשר הם. על אף שהחורף והגשמים מבוששים לבוא, גם בתקופות הקרות יותר של השנה, גם יום גשום אחד בלבד עשוי לזרות הרס בלתי יאמן, רק מפני שלא בוצעה גילוי נזילה יעילה של איתור נזילות מים או איטום.

כיצד מתבצעת בדיקת איתור נזילות מים?

הצנרת הינה מערכת, מרושתת לאורך הקירות והרצפות ברחבי הבית. כיצד מתבצע איתור נזילות מים לצד בדיקת איטום בצורה יעילה ומהירה? הטכנולוגיות החדשות מאפשרות למהנדסים מקצועיים לבצע בדיקות באמצעות תהליך סריקה, על גבי הקירות והמרצפות עצמן, באמצעות קרניים אינפרא אדומות או מצלמות רגישות במיוחד, המותאמות לבדיקת איתור רטיבות בקירות ונזילות אפשרויות ברחבי הבית., גם עבור איתור נזילות ביוב ורטיבות כתוצאה מכך.בעקבות כך התרחיש העתידי של גילוי נזילות מים יאפשר תיקון יעיל יותר ואפילו מניעה מוחלטת לאחר בדיקה ואיתור נזילות בצורה מקיפה.

מצלמה לאיתור נזילות

 

הבדיקות והחוו”ד האפשרי באמצעות הטכנולוגיות החדשניות של “פלס”?

באמצעות הטכנולוגיות החדשניות שבידנו, באפשרותנו לבדוק אזורים רבים וכאלה המורכבים במיוחד לביצוע בדיקת נזילות ללא הרס/שבירת קירות או מרצפות: קירות, תקרות, גגות, מערכות ניקוז וביוב בפנים הבית ועל גג הבית.

הייחוד המרכזי בביצוע הבדיקות עם חברת “פלס -בדק בית” הוא ביכולת לאתר נזקים, ליקויים, נזילות ואיכות האיטום, אשר אינם ניתנים לגילוי תוך הסתמכות העין במיוחד אלא תוך שימוש במכשור רגיש שתפקידו גילוי נזילות מים עתידיות ונזקים עתידיים, תוך בדיקת נזילות ואיכות האיטום, איכות הצנרת ותקינות מערכות הניקוז, בנקודות השונות בבית.

איתור נזילות מים, בדיקת אטימות

חוות הדעת של המהנדסים בחברת פלס, הידועים כמומחים לביצוע בדיקת איטום וכן בדיקת רטיבות בנכס, כוללת איתור הליקויים ומהותם במסגרת גילוי נזילה מקצועית, שימוש בציוד ומכשור דיגיטלי מקצועי, הכולל צילום עם מצלמת אינפרא אדומה, מיפוי וניתוח של הליקויים בדו”ח המפרט הממצאים, דרכים לטיפול ושערוך עלויות התיקונים כלל הממצאים ומוצלבים לכדי דו”ח בכפוף למכון התקנים בישראל בדבר תקני הבנייה וההנדסה.

איתור נזילות בצנרת

 

דו”ח הביקורת ההנדסית שלנו כולל במסגרת בדיקת איתור נזילות:

• הצהרת המומחה ופירוט ניסיונו בתחום – המסמך מוכר וקביל בבית משפט.
• איתור רטיבות ונזילות מים ופירוט הליקויים ומיקומם בנכס תוך ציטוט מלא מתקנים.
• פירוט הדרכים לתיקון הליקויים.
• אומדני עלויות התיקונים (ע”פ המחירונים המקובלים בענף הבנייה: “דקל”).
• צילומים באתר במידת הצורך.
• סיכומי המהנדס וסיכום העלויות.

בדיקת רטיבות בדירות ובמבנים הכוללת אנאליזה אינפרא-רד:

• בדיקת המבנה באמצעות מצלמת אינפרא אדומה – לצורך איתור כשלים וליקויים במערכות איטום
• בדיקת המבנה לאיתור כשלים במערכות בידו ד- איתור יציקות בטון ללא מעטפת תרמית, גג המבנה, חלונות, ועוד
• בדיקת נזילות מים וכשלים במערכות ניקוז בגגות, קירות פנים וחוץ, תשתיות, מערכות ניקוז וביוב. איתור רטיבות בקירות והגורמים לחדירת מים בדירות מגורים ומבנים.
• הסריקה התרמית במהלך בדיקה ואיתור נזילות מאפשרת גילוי נזילות מים לכשלים סמויים שאינם ניתנים לאבחון באופן ויזואלי.

איתור רטיבות בעזרת טכנולוגיה חדשנית

על כן, חשוב במיוחד לבצע איתור רטיבות בקירות וגילוי נזילות מים בסריקה באמצעות מצלמות בעלות רגישות גבוהה במיוחד המסוגלות לאתר ליקויים תרמיים ורטיבות סמויה.

באמצעות המצלמות התרמית ומכשור בדיקת רטיבות וסריקה מהמתקדמים בחברה, גילוי נזילות מים והליקוי הספציפי תוך איתור הגורמים המשפיעים, מעניקים לנו את האפשרות להעניק חוות דעת מקצועית באשר לדרכים והאפשרויות היעילות ביותר, לתיקון ושיפור המערכות השונות למניעת נזקים עתידיים או נזקים חוזרים.

מכשירי איתור נזילות מים

קישור לפירוט חוק המכר בישראל

דוגמא לדוחות בדק בית להורדה

 

תמונות של בדיקת נזילות מים ורטיבויות במהלך ביקורת מבנה ובדק בית

גילוי נזילה ורטיבות על קיר

איתור רטיבות בקירות

איתור נזילות באמצעות מד רטיבות

גילוי נזילות מים באמצעות מד רטיבות

גילוי רטיבות על ידי מד רטיבות מקסימלית

איתור נזילות על ידי מד רטיבות מקסימלית

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית

סימני רטיבות ונזילות במשקי ריצוף ביתי

בדיקת רטיבות ונזילות בריצוף ביתי

איתור נזילות בפרוזדור באמצעות מצלמה תרמית

בדיקת נזילות בפרוזדור באמצעות מצלמה תרמית

 


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור