חדשות ומבצעים

האם מכשירים לצילום פנים לצנרת הבית אמינים?

בעיות רטיבות ונזילות שונות בבניין עלולות להיות הרסניות ובעייתיות מאד במדיה והן מתחילות ברבדים העמוקים יותר של המבנה. במידה ונזילות אלו אינן מאותרות בזמן הנכון, הנזק שהן מסבות למבנה יהיה חמור פי כמה ואף יכול להביא לתיקונים בעלויות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. בדיקות רטיבות בטרם כניסה לבית חדש או לפני רכישת דירה הינן אמצעי משמעותי שבכוחו למנוע הוצאות ענק וטרטורים אין קץ לאחר גילוי נזילות.

 

איתור מקור נזילהאיתור נזילות בצנרת

לפני רכישת דירה או בעת איתור בעיית נזילות במערכות האינסטלציה של הבניין, לא תמיד ניתן לאתר בקלות את מקור הנזילה, גם לא באמצעות מכשירים מקצועיים שזוהי מטרתם העיקרית. במקרים רבים ישנו צורך בשימוש של מכשירים מתקדמים לצורך צילום פנים הצנרת והגעה עד לנקודות מרוחקות וסבוכות מתחת מבנה השלד של הבניין או בין השכבות השונות שבו. על מנת לאתר תקלות אלו נעשה שימוש בציוד דיגיטלי מקצועי ומתקדם הכולל מצלמת אינפרא אדום.

 

צילום ברמה גבוהה

מצלמת אינפרא אדום מבטיחה כניסה חלקה לשטחים נסתרים וצילום ברמה גבוהה ביותר של שטחי פנים הצנרת. עבודה עם המצלמות המתקדמות כוללת מיפוי, ניתוח והפקת נתונים מדויקים אודות הליקויים הקיימים במבנה, כמו גם פירוט מדויק של ליקויים אלו בדו"ח מפורט ומקצועי. כמו כן מצטרף אל הדו"ח נספח טיפולים ותיקונים מתבקשים לצורך פעילות תקינה של המערכת לטווח הארוך ולצורך עמידה בתקנים המקצועיים כל הקשור למערכות המים והצנרת הפנימית בבניין.

 

יתרונות מצלמת האינפרא אדוםמצלמה לאיתור נזילות

באמצעות מצלמות האינפרא אדום ניתן להגיע לכל נקודה בצנרת ולהפיק דוחות משמעותיים דוגמת איתור נזילות ומיקומן המדויק, פירוט הדרכים לתיקון הליקויים, סיכומי מהנדס ועוד. כמו כן נבדקים כשלים במערכת האיטום, נבדק המבנה עצמו על מערכת הבידוד שלו, גג המבנה ועוד. הבדיקות החשובות ביותר הן אלו המבוצעות תחת האדמה – בנקודות אליהן הגישה פחות נוחה.
בדיקות צנרת וביוב כוללות שימוש במכשיר אופטי המוחדר אל תוך הצנרת ומאפשר תצפית של 360 מעלית. המצלמה הינה למעשה כבל אופטי אשר בקצהו האחד חיבור למחשב ואילו בקצה השני עינית לצילום מקצועי ומפורט. את נתוני הצילום מעבירה המצלמה לכרטיס מסך שתוכנו מעובד על ידי אנשי המקצוע מהתחום. מצלמות הכבל האופטי משמשות במקרים של רכישת או מכירת נכס, צילום ביובים וסתימות, צילום שברים במרזבים וביובים, איתור מוקדי נזילות שונים, הפקת לקחים ומסקנות לצורך מתן חוות דעת מקצועית והבטחת תקינות נכס.

 

 

לחצו כאן לצפייה בבדיקות בדק בית נוספות


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור