חדשות ומבצעים

חימום תת רצפתי

בתקופה בה שינויים טכנולוגים נראים בכל תחום ותחום של חיינו נכנסה גם שיטת החימום התת רצפתי בסערה גדולה. במדינה ישראל עם מזג אוויר הפכפך מצריך קירור בקיץ וחימום בחורף ללא אמצעים אלו. ישנן מספר שיטות בתים כשלכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות. אחד האמצעים שצבר בשנים האחרונות תאוצה לחימום הבית הוא חימום תת רצפתי.

 

 

מתי ולמי כדאי לחמם את הבית בשיטת חימום תת רצפתי?

 

מרבית בעלי הבתים הפרטיים שעושים שיפוצים ומשקיעים כספים רבים בכל מיני חידושים והמצאות בוחרים לעשות גם חימום תת רצפתי שאף שההשקעה הראשונית היא השקעה יקרה שהיא השקעה לאורך שנים הופכת במשך הזמן להשקעה כדאית ולא יותר יקרה מכל שיטת חימום אחרת.
ראשית צריך לקחת בחשבון שחימום תת רצפתי אינו מתאים לדירה בבית משותף אלא לבית קרקע בלבד. כל הקונסטרוקציה הנלוות יכולה להתבצע רק בבית פרטי.
את הצנרת לחימום מטמינים מתחת למרצפות הבית וכולם מרכזים במקום אחד בו יש את מנגנון הפעלת החימום בין אם הוא על בסיס מים או חשמל.

כל לקוח שמעוניין לעשות בביתו חימום תת רצפתי חשוב שידע אודות שיטה זו מקסימום מידע אפשרי ובנוסף לקבלת מידע מבעלי עניין בתחום כדאי לקרוא חומר הסבר באתרי האינטרנט השונים. מאחר ושיפוץ בית לא עושים לעתים קרובות כדאי לבדוק ולהחליט בטרם מתחילים בעבודות השיפוץ על איזה סוג חימום להכניס לבית. שיטת החימום התת רצפתי חייבת להיעשות לפני הנחת המרצפות. תמיד אפשר יהיה לשפר ולהכניס חימום תת רצפתי אבל לצורך כך יהיה להרים את המרצפות ולהחליפן באחרות. זוהי הסיבה שקיום כל קבלן שיפוצים או קבלן בנין שעושה עם הלקוחות תכנית עבודה מציע להם לחשוב על השקעה בחימום תת רצפתי.

מכשיר לאיתור נזילות בשימוש חברות בדק בית

האם יש יתרונות לשיטה זו?

התפתחות הטכנולוגיה

הטכנולוגיה שהתפתחה בתחום החימום העפילה על חיסרון בולט בשיטה זו. מרגע הפעלת החימום ועד שהבית חם דיו, עובר זמן רב, לכן כיום יש אפשרות להדליק ולכבות את החימום באמצעות הטלפון ורבים נוהגים לעשות זאת בדרכם הביתה מהעבודה. כל מתקיני חימום תת רצפתי מעניקים ללקוחות אחריות לשנים רבות מה שמעיד שאין סכנה של תקלות וליקויים שונים כמו: נזילות מים, בליטות ברצפה, דליפות גז וכו'. כמו כן חומרי הגלם מהם בנויה המערכת הם מהטובים בתחום.

 

חימום בכול חללי הבית

יתרון חשוב, במיוחד כשיש ילדים קטנים בבית, בשיטת חימום תת רצפתי הוא בכך שאין מגע ישיר עם צנרת החימום ואין סכנה למי שמסתובב בחללי הבית השונים. חדרי האמבטיה אף הם מחוממים ומי שיוצא מהמקלחת אינו מרגיש בהבדלי החום. יתרון חשוב נוסף הוא שבחימום תת רצפתי לא מרגישים יובש באוויר.

 

עיצוב יעיל של חדרי הבית

שיטת חימום כזו מאפשרת עיצוב חדרי הבית ללא צורך בהתחשבות בחימום. הכל מתחת לרצפה. אפשר לווסת את החום, להפעיל את החימום בחללים מסוימים ובאחרים לא. עלות החשמל אינה עולה בהרבה מעלות הפעלת מזגנים בדירה והמים מסתובבים בצנרת ואינם מתבזבזים.

 

פלס ביקורת ליקוי בנייה מומחים באיתור בעיות הנדסיות – למידע נוסף אודות החברה ושירותיה


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור