חדשות ומבצעים

טיפול במזיקים ובדק בית

אחד הטרנדים הנפוצים בתחום ההדברה אשר נעשו פופולריים בשנים האחרונות הוא הטרנד של הדברה ירוקה לטיפול במזיקים. רבים גילו את היתרונות הרבים של הדברה ירוקה, הן מבחינת שמירה על איכות הסביבה והן מבחינת העובדה שמדובר בהדברה שאינה רעילה לאדם, מה שמאפשר לדיירי הבית לבצע הדברה ממוקדת ולא רעילה כלל וכלל לאדם או לחיות מחמד. הטרד הנפוץ הביא חברות רבות להציע עבור לקוחותיהם הדברה ירוקה ואף חברות רבות עברו לגמרי להשתמש רק עם חומרים ירוקים על פי דרישת הצרכנים. כמו כן, הדברה ירוקה יעילה לטיפול בשורשי בעיות המזיקים, מה שהופך אותה למבוקשת ולהדברה הכי טובה שיש כיום בשוק ובצדק.

 

שירותי הדברה ירוקה - המדביר הירוק

 

קצת על היתרונות של הדברה ירוקה

הדברה ירוקה עשויה מצמחים ופרחים והיא אינה מכילה כלל חומרים כימיים, שזהו יתרון בולט, אך ישנן יתרונות נוספים בהדברה ירוקה כמו – אין לה ריח לוואי, ניתן לחזור לבית לאחר כמה שעות בודדות ולהתנהל כרגיל, היא אינה מזהמת את הסביבה שזהו פרמטר חשוב לאור המודעות על שמירה על איכות הסביבה ועוד מגוון יתרונות נוספים.

 

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת הדברה

 

  • התמחות בסוג המזיקים – כיום ניתן למצוא לא מעט סוגי חרקים ומזיקים, כאש לכל אחד מהם סוג הדברה שונה, כדוגמת – ריסוס לנמלים, תיקנים, מעופפים, יתושים, טרמיטים ועוד מיני רבים. חשוב לבדוק האם החברה מתמחה בסוג ההדברה הרצויה.
  • חברה בעלת ניסיון – חשוב לוודא כי מדובר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום ההדברות, מה שמבטיח לכם ביצוע הדברה מקצועי ביותר. כמו כן, חשוב לקל המלצות מלקוחות קודים עם טיב השירות של החברה ובכל לדעת כי מדובר בחברה מקצועית.
  • אחריות על ההדברה – כל חברת הדברה מכבדת את עצמה תעניק אחריות מלאה על ההדברה שבוצעה, אולם חשוב לבדוק זאת מראש. לרוב האחריות ניתנת לשנה, כך שבמידה ואם החרקים מגיעים שוב לביתכם תוכלו לדעת כי יש מי שיתן לכם מענה.
  • מחיר אטרקטיבי – חשוב לבצע סקר שוק כדי לאמוד את המחירים של הדברה ירוקה, לכן בררו בכמה חברות ורק אז קחו החלטה.

 

מה כול זה קשור לבדק בית

ישנם אין ספור סוגים שונים של מזיקים, שחלק מזיקים יותר וחלקם מזיקים פחות. אחד המזיקים הכי מפורסמים שאנחנו מכירים היעיל ביותר בהרס של הנו הטרמיט. הטרמיטים יכולים להסתתר זמן רב ואף שנים בתוך הקירות ולא לאט להרוס לנו את יסודות הבית ולגרום למגוון נזקים בלתי הפיכים כמו: פגיעה במשקופים, כרסום דלתות מטבח, פגיעה בחומרי בידוד שונים ועוד הרבה. חשוב להבין שטרמיטים אינם רק מסוכנים לבעלי הבתים מעץ אלא כל בית או דירה חשופה לנזקים שלהם.

 

בנוסף לטרמיטים ישנם עוד אין ספור מזיקים נוספים המסוגלים לדגור זמן רב בבית וליצור נזקים נוספים לצנרת הבית, לריצוף, לחוטי החשמל, לגגות, מערכות וניקוז ועוד. חשוב ביותר לציין למרות שהזמנתם מדביר והוא הצליח לטפל בצורה מוצלחת בבעיה אתם עדיין חשופים לנזקים שאולי נגרמו מהם, ולכן מומלץ לבצע בדיקה מקיפה ולעמוד את שיעור הנזק.

 

לצפייה במגוון שירותי בדק הבית על ידי פלס לחצו כאן

 

בדיקת דירה לפני קניה – להיכנס בראש שקט בדק בית


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור