בדק בית

השירותים שלנו

בדק בית

בדק בית מקצועי – בדיקה שכל דירה חייבת לעבור!

בדיקת בדק בית בנכס, בין אם הוא חדש או ישן עשויה לחסוך עלויות ונזקים רבים אשר ישפיעו על ההוצאות הכלכליות ועל בטיחות הדיירים כאחד. כמו כן, הקפדה על ביצוע בדיקת בדק הבית ישמרו על ערך הנכס וימנעו ירידה חדה וקיצונית בערכו כתוצאה מהליקויים השונים והתיקונים הנדרשים בו.

בדיקת בדק בית מתבצעת על ידי חברת בדק בית מקצועית ואנשי הנדסה מקצועיים ומומחים המוסמכים לאיתור, גילוי, מתן חוות דעת והמלצות להמשך פעילות לטיפול יעיל בנזקים והליקויים.

ההשפעה וההיתרון המרכזי של בדיקת בדק בית, הנעשית על ידי מהנדס מוסמך, מציגה מפה ותמונה מלאה במבט על ובמבט נקודתי יותר של כל הליקויים הגלויים והנסתרים שבהם.

סדר התהליכים של בדק בית אפקטיבי, יכלול בדיקות מורכבות ומקיפות הנעשות, כאמור בשילוב המהנדס המתאים והמכשור המתאים, התורם לביצוע ואיתור יעיל ומהיר של הליקויים באופן מדויק ככל הניתן. חברת בדק בית מהימנות המידע המתקבל לאחר הבדיקה משפיעה על שרשרת התהליכים העוקבת המאפשרת טיפול יעיל ופתרונות מותאמים לליקויים והמפגעים הספציפיים.

הערה: לאחר ביצוע בדיקה מקיפה על ידי המהנדס של חברת פלס בדק בית  ובאמצעות המכשור המותאם, תינתן הצהרה. חשיבות הסמכתו והרישיון התקף של המהנדס ישפיעו על תוקף המסמך וקבילותו בבתי המשפט, הנדרש לאשר את הפעולות המומלצות על ידי הקבלן לפני הוצאתן אל הפועל.

יתרונות ממצאי הבדיקה על ידי חברת בדק בית :

לאחר קבלת דו"ח בדק הבית, אתם תהיו מודעים לכל הליקויים הנמצאים בדירתכם, על אלו ליקויים אפשר לוותר לטווח הקרוב ועל אלו ליקויים אתם חייבים לדרוש מהקבלן לתקנן במידי.

בנוסף בנכס יד שנייה שאתם מעוניינים לרכוש, בדיקת בדק בית תגרום למניעת הפסדים כספיים בעתיד אשר יגרמו בעת הכניסה לדירה ולאחר תקופת מגורים קצרה בה.  
ולבסוף ביצוע בדק בית יגרום לשיפור איכות חייו של בעל הנכס ושיפור בטיחות המבנה עצמו לשמירה על דיירי המבנה והסביבה הקרובה למבנה.

שלבי תהליך בדק בית:

ייבדק המפרט הטכני והתוכנית האדריכלית של הנכס.  המבנה ותקינותו ייבדקו אל מול החוקים והתקנים על פי חוקי הבנייה וחוקי הקבלנים, תקנות פיקוד העורף הקובעות את התקנים הנדרשים בעת מצבים של לחימה ו/או אסונות טבע.
המבנה ייבדק אל מול חוקי תקנות המקרקעין בישראל על פי תקנות בניית בתי העסק, מבנה המגורים והנכסים השונים הכוללים מגורים ו/או פעילות בני אדם בתוכם ו/או בסביבתם.

מהם הפרטים הנבדקים במסגרת בדק הבית?

צנרת – במידה ומדובר בנכס מיד ראשונה מקבלן רצוי שתיבדק לפני הנחת המרצפות והריצוף לביצוע בדיקה יעילה יותר, הבודקת את איכות הצינורות והצנרת ובדיקת איכות הנחת הצנרת. אחרת יהיה צורך בפירוק הרצפות וביצוע ריצוף מחדש לאחר הבדיקה.
ריצוף – בדיקת אטימות הריצוף, רגישותו בפני נזילות, התנפחות, עיקום, איכות הדברים המחברים את המרצפות הנדרשים למנוע את תזוזתן ושקיעתן.
קירות וטיח- בדיקת איכות הטיח, קילופים, רטיבויות וביצוע איתור נזילות אפשריות, איכות שכבות הטיח ושכבות האיטום השונות, איכות היסודות בתוך הקירות עצמן לשמירה על יציבות הקירות, איכות הצבע ועבודת הצביעה ובדיקת סדקים גלויים ונסתרים.
חשמל – בעיקר בדיקות איכות חיבורי וקווי החשמל, בדיקות איכות ותקנים, מידת הקרבה למים, בטיחות ותקינות נקודות וחיבורי החשמל וכיוצא באלה.
גגות ומערכות ניקוז- תיבדק יעילות הניקוז ואטימות הגג בפני רטיבות בכלל ורטיבות הנגרמת כתוצאה ממיי גשמים בפרט, איכות זיפות הגג ואיכות אריחי הגג.
השפעה ותופעה של ליקויי בנייה בבתים/ מבנים/ נכסים וותיקים וחדשים כאחד, עשויים להימצא כתוצאה מגורמים שונים כמו, שימוש בחומרים זולים ולא איכותיים, עבודה בלתי מקצועית, שחיקת המבנה במרוצת הזמן ועוד.

בדק הבית, מלבד המשמעות הכפולה אותו קיבל המושג לרבות השנים השורש המקצועי והקבלני שלו, ממש כפי שבא לידי ביטוי השימוש המטאפורי הנהוג בו, מדבר על הבדיקות הכלליות והנקודתיות המאתרת ליקויים בבנייה בסוגי המבנים השונים: הפרטיים, העסקיים, החדשים והוותיקים יותר.

דוח חוות הדעת של חברת בדק בית ואנשי המקצוע, בתום בדק בית יכיל בתוכו את האלמנטים הבאים:

– מיקומם המדויק של הליקויים שאותרו בנכס. 

– הצמדת תקנות/חוקים בצמוד לחוקי המקרקעין והבנייה, לכל ליקוי שאותר, כולל ציטוטים בעת הצורך ופסקי דין הקשורים בכך.

– רקע על המהנדס המבצע הוותק והניסיון המקצועי בתחום.

– הנחיות לתיקון הליקויים אשר נמצאו בבדק הבית.

– נספח שערוך עלויות לצורך תיקון הליקויים שנמצאו.

– תמונות של הליקויים.

- הצהרה משפטית של חוות הדעת ההנדסית, במקרה של הגעה לדיונים או תביעות בבית המשפט.

בדק בית נחלק לסוגים וצרכים שונים

 בדיקת דירה לפני מסירה או בית חדשים מהקבלן, טרם הכניסה אליהם.

 בדיקת נכס חדש בתום תקופת אחריות הקבלן.

 בדיקת מבנה/ נכס בשלבי הקמתו, טרם השלמת בנייתו, בעבור כל שלב בבנייה.

 בדיקת לדירה או בית וותיקים, קיימים, לפני שנמכרים לבעלים חדשים (לצורך מיקוח

  מחיר הנכס אן לצורך אומדן עלות שיפוצים- יד שנייה לפני שיפוצים).

 בדיקה לנכס לפני שיפוץ למניעה פגיעה ביסודות או אזורים חלשים וטיפול כולל גם במפגעים השונים בבית/נכס

 בדיקת בית עסק, לפני מתן רישיון או באופן תקופתי.

 בדיקת רכוש משותף בבניין או כל נכס משותף ( חדר מדרגות, או גג בבניין מגורים או בית עסק, לבטיחות הדיירים והמבקרים במבנה/ נכס).

בדק בית – שאלות תשובות

כל חברה שמציעה שירותי בדק בית מציעה חבילת בדיקות משתנה, אם כי הבסיס דומה באופן יחסי. בדק בית לרוב מתחלק לשני תחומים מרכזיים.

בדיקת המבנה וליקויים אפשריים, או בדיקה הנדסית של המבנה. לאור החשש מליקויי בנייה המודעות בקרב רוכשים ודיירים כאחד לכך שיש צורך בביצוע בדיקת מבנה הולכת וגוברת. למעשה, מדובר בבדיקה הנדסית מקיפה של המבנה כולו, הן מבפנים והן מבחוץ, בשביל לוודא שאין חשש לליקויים כלשהם שיכולים במקרי הקיצון להביא לקריסה המבנה, נזק כלכלי רב וחלילה גם לפגיעות בגוף ובנפש. בדיקת המבנה לרוב כוללת בדיקה של רמת הביצוע, איכות הבנייה, התשתיות וכדומה, ומערבת כלים הנדסיים מתקדמים ומפותחים.

התחום השני נוגע לבדיקות לאיתור רטיבות ונזילות, איטום, צנרת וכד'. החשש מליקויים הנוגעים לרטיבות ונזילות בחלקים השונים של הנכס הינו גדול מאוד, שכן אם רטיבות באחד מקירות הבית או ליקויים בצנרת יכולים לגרור תיקונים בעשרות אלפי שקלים שמצריכים פירוק של הריצוף ואף לשבור קירות מסוימים. בבדיקות מסוג אלו בוחנים האם קיימים מוקדי נזילות ורטיבות ואת רמת הגימור של הצנרת, וכן איתור מוקדי לחות פנימית שנוצרים כתוצאה מן הליקויים בצנרת, כדוגמת היווצרות של טחב או פטריות בקירות המבנה.

חברה מקצועית המבצעת בדיקת ליקויי בניה תבדוק את כל תשתיות המבנה ותתן דוח מפורט הכולל בדיקת של:
מערכת איטום, אינסטלציה, תשתית חשמל, רצפה ומקומות חיבור, סדקים, רטיבות, שיפועים לצורך ניקוז ועוד…

חשוב לבצע את בדק הבית גם טרם רכישת הנכס, וגם לאחר מכן. ברור לכל מדוע חשוב לבחון את הנכס טרם רכישתו. בשנים האחרונות, נשמעו מספר טענות ואף היו מספר מקרים על דירות שנרכשו מבלי לבצע בדק בית ולאחר הרכישה נתגלה ליקוי כלשהו. בכדי להימנע ממקרה כזה, שעלול לגרור עלויות נוספות של עשרות אלפי שקלים, חשוב לבצע את הבדיקה טרם הרכישה. בנוסף, גם לאחר הרכישה, בחלוף מספר שנים, חשוב לבצע את הבדיקות. בתים, מבנים, נכסים וצנרת אינם חסינים לחלוף הזמן, ולעיתים עשויים להתגלות פגמים וליקויים שנוצרו כתוצאה מבלאי. איתור וגילוי מוקדם של נזקים אלו יכול להקל בטיפול ובפתרון שלהם.

כפי שניתן להבין, ההשפעה של בדק הבית היא מרחיקת לכת. בנוסף, בשביל לבצעה ביעילות נדרש ניסיון רב וכן שימוש בכלים מתקדמים בשביל לא לפספס בעיות וליקויים כלשהם. לכן, יש חשיבות רבה לבחירת החברה. חשוב לבחון את הניסיון הקודם והידע המקצועי של החברה, חוות דעת וביקורות של לקוחות קודמים, איכות הציוד וההקפדה על כל תווי התקן הבטיחותיים הנדרשים, ועוד.

העלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה, כל בדק בית דורש טיפול שונה, ממליצים ליצור אתנו קשר לקבלת מידע נוסף ופרטים!

מוזמנים ליצור קשר 073-7597208 ונשמח לעמוד לרשותכם

תפריט בדק בית
קבל הצעות מחיר
שירותי בדק בית | איתור ליקויים במבנים | חוות דעת הנדסית | פלס בדק בית
פלס - בדק בית וביקורת ליקויי בניה
5.0
מבוסס על 81 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Meital Tene Zeevi
Meital Tene Zeevi
2023-11-05T11:29:53+0000
שירות מקצועי ואדיב. מומלץ מאוד!
מוטי ארפי
מוטי ארפי
2023-08-22T09:43:49+0000
הגעתי לפלס דרך חבר שהמליץ, הגיע אליי המהנדס גנאדי. מהנדס מקצועי מאוד, עבר על כל הדירה. כמעט 4 שעות של בדיקה. בסוף... קיבלתי דוח מפורט. תודה על השרותקראו עוד
Amir Yakubov
Amir Yakubov
2023-07-30T21:27:11+0000
ממליץ בחום!! עבודה מקצועית עם ניסיון של שנים והבנה בכל תהליכי הבניה והתקנים. שירות אדיב, יחס אישי והסברים על כל ליקוי... וגם הדו"ח מפורט ומקצועי מאוד!קראו עוד
Jackie Yaacov
Jackie Yaacov
2023-07-27T18:38:04+0000
ממליץ בחום . קניתי דירה חדשה מקבלן במסגרת מחיר למשתכן.מפרוטוקול מסירה בדקתי ממש ביסודיות הכל היה נראה סבבה (הקבלן... סידר את מה שהבחנתי בפרוטוקול ראשוני)אבל לאחר קבלת מפתח עשיתי בדק בית בשביל השקט הנפשי - שגורם מוסמך יבדוק יותר לעומק . דברתי עם שי שהיה זמין תמיד ואפילו פתח קבוצה לדיירי הפרויקט שרוצים לעשות בדק בית בפרויקט שרכשנו דירה. הגיע בודק בשם יניב שבדק בצורה מושלמת את הדירה. והבחין בליקויים שלא שמתי לב. הכל היה מפורט עם תמונות והסבר. וגם כמובן בזמן הבדיקה הסביר לי הכל . שווה כל שקל . תאמינו שגם שהכל נראה מושלם אז תמיד יש דברים שלא תבחינו.כמובן שאחרי כמה ימים קיבלתי דוח מפורט עם תמונות ועלות תיקון . והעברתי לקבלן לבצע תיקונים ..מומלץ לעשות בדק בית אצל חברת פלס . עשו עבודה מקצועית ויחס אישי מעולה .קראו עוד
Sapir Morali
Sapir Morali
2023-07-12T08:13:21+0000
שירות מעולה, זמינים מאוד, הבדק נעשה בצורה יסודית והדוח היה מפורט מאוד. שווה כל שקל בשביל השקט הנפשי בכניסה לדירה חדשה.... אמליץ בחוםקראו עוד
רחל ומוטי כהן
רחל ומוטי כהן
2023-06-25T17:00:06+0000
מקצוענים ,אדיבים מאוד ,ממליצה עליהם בחום שירות טוב , גלינה מקצוענית
Yulia Yecheskel
Yulia Yecheskel
2023-06-21T12:50:25+0000
הצליחו לזהות לא מעט ליקויים ולהביא אותם לתוך דוח ברור ולא מסובך. מאוד מרוצה וממליצה!
Boris Shteinberg
Boris Shteinberg
2023-05-02T20:53:37+0000
שירות נהדר , עבודה יסודית , דוח מפורט תוך ימים בודדים, מחיר הוגן.
Anna Radis
Anna Radis
2023-04-04T13:42:32+0000
ממליצה על בדק בית של פלס מקצועי ויסודי
דנה מדינה
דנה מדינה
2023-04-02T16:29:45+0000
קוסטה הבודק היה נעים ואדיב, עבר איתי ביסודיות על כל הליקויים והסביר הכל בצורה מאוד ברורה. היה יסודי מאוד בבדיקה. הדוח... מפורט וברור, עם תמונות ברורות ועלויות תיקון לכל ליקוי. בנוסף לכל זה המחיר היה הוגן ביותר. מומלץ בחום!קראו עוד
Alex Dubnikov
Alex Dubnikov
2023-02-28T10:56:42+0000
בדיקה מקצועית -חוות דעת מומחה הגיעה מהר ומאד מפורטת 👌
Yakov Tehrani
Yakov Tehrani
2023-02-13T13:37:26+0000
בתאריך 12/2/2023 בוצע בדק בית על ידי מהנדס החברה בשם משה פסקר בדירה לקראת מסירה בשכונת מורשת שבמודעין . בחור מקצועי... יעיל בדק את הבית ביסודיות ולמחרת קיבלנו דוח ליקויים מפורט ויסודי מאוד. חברה מסודרת החשבונית על התשלום הגיע מהר בלי עיכובים תוך יום .ממליץ בהחלט !קראו עוד
Gariy  Kalontarov
Gariy Kalontarov
2023-01-23T14:18:26+0000
תודה על פעילות שלכם יעיל ומקצוע, מהיר וחיובי!
Zohar Zangi
Zohar Zangi
2022-11-15T14:24:49+0000
מקצועיות ,שירות וליווי מקיףהגיע בחור בשם סטניסלב שהמליצו לי עליוהאיש פשוט העלה בצורה המקצועית ביותר שנתקלתי ע"י חברות... אחרותהכל עם תיאור ענייני ומקיףכל ליקוי שקיים ועברתי עם כמה וכמה מהנדסים העלה בכתבמבחינת מחיר-שווים לכל כיס ועם רזומה מרשים בתביעותקראו עוד
Yoram Orad
Yoram Orad
2022-10-27T08:40:23+0000
פלס היו אצלנו בתאריך 13.10. לבדיקת הבית שאנחנו עומדים לקבל בקרוב בשכונת מורשת במודיעין. הבדיקה הייתה יסודית מאד, מסודרת... וגם קיבלנו דו"ח מסודר. אנחנו בהחלט מרוצים.קראו עוד
Maayan Vilenchik
Maayan Vilenchik
2022-10-26T06:10:38+0000
בוקר טובאתמול הייתי בבדק עם קוסטהורציתי רק למסור המון תודה על המקצועיות והאופן הנעים בה ביצע את העבודהתודה... רבהמעייןגליל ים הרצליהקראו עוד
Danny Moldavsky
Danny Moldavsky
2022-09-19T08:37:26+0000
חברה מעולה, הגיעו בדיוק בזמן...תוך יומיים היה לי דוח מפורט על כל הליקויים בדירה. מלווים אותך בכל תהליך מול הקבלן.במחיר... סביר מאד והגון.ממליץ בחום 👍קראו עוד
Sara Amboy Yevarkan
Sara Amboy Yevarkan
2022-09-04T09:03:32+0000
ממליצה בחום שרות מעולה ומהיר ,היה אצלי בחור בשם משה חלי נתן שרות מעולה ויחס נהדר .
יוסי כהן
יוסי כהן
2022-09-01T08:43:34+0000
מומלצים באהבה. קודם כל, מהירות התגובה. פלס מבינים לעומק מהו שירות לקוחות, חוזרים לטלפונים במהירות וזמינים בוואטספ באופן... נוח וכמעט מיידי.שנית, המהנדסים של החברה מקצוענים, אדיבים ונעימים ללקוח. תודה גנאדי, היית מעולה.מומלץ!קראו עוד
Eliya Apteker
Eliya Apteker
2022-08-28T20:47:27+0000
היי כל כך ממליצה על פלס לבדק בית היה שירות מהיר מאוד בלי הרבה בתעסקות הגיע בחור בשם קונסטנטין טנסקי היה יעיל מאוד נתן... שירות מעולה מרוצים מאוד תודה רבה :)קראו עוד
מירב לוי
מירב לוי
2022-08-21T07:31:53+0000
היי אני מאוד ממליצה על חברת פלס. ראשית כל המענה הראשוני שלהם היה מהיר . הגיע אלי בחור בשם סטניסלב בחור מקסים ונעים.עבר... על דבר דבר בקפדנות ומקצועיות ועם המון סבלנות .קבלת הדוח עם הליקויים הייתה מהירה. מאוד ממליצה על חברת פלס הגעתי דרך המלצות ואמשיך להמליץ.קראו עוד
Uri Zaarur
Uri Zaarur
2022-08-08T19:32:49+0000
הגיע מחברת "פלס" המהנדס משה פסקר גל , עם הרבה מאד סבלנות , חיוך, והרבה מקצועיות באמת מדהים . תודה.
Dotan Abutbol
Dotan Abutbol
2022-07-25T09:50:09+0000
פלס - בדק בית וביקורת ליקויי בניה אני נהנתי משרות ללא תחרות .הגיע בחור בשם משה מוכשר מאוד יודע לתת שירות ומסביר על כל... תקלה בסבלנות ומקצעיות רבה . אני ממליץ בחום ובלי פשרות רק פלסקראו עוד
Sharon Azran
Sharon Azran
2022-07-12T19:25:53+0000
הגיע בודק מקצועי הסביר הכל בסבלנות וקיבלתי שרות טוב ממליצה !!!
Roy Ben Yehuda
Roy Ben Yehuda
2022-07-11T08:33:23+0000
שירות איכותי מקצועי ויסודי
Ilan Oron
Ilan Oron
2022-07-05T13:09:05+0000
פעם שניה שאני נהנה מהשירות של "פלס" !!! שירות סופר מהיר ותגובה מיידית, איכות בדיקה ודו"ח מפורט ומקצועי ומחיר הוגן!... הלוואי וכל נותני השירות היו מצליחים לישם את הסטנדרד של "פלס - בדק בית"!!! ממליץ בחום !!!קראו עוד
Shlomo Nizry
Shlomo Nizry
2022-06-20T12:12:19+0000
השירות היה מקצועי ואדיב
Elad Teva
Elad Teva
2022-05-19T13:11:37+0000
מאוד שירותיים, גם מבחינת מענה במשרד, תיאום בדיוק בזמן שמסרו לנו את המפתח, הגיע משה המהנדס, מקצועי, נעים, מרגישים שהוא... עובד עם אנשים, סופר נחמד ועלה על כל הליקויים האפשריים, גם הדוח הגיע ממש מהר. תודה רבה על השירות, מומלץ ממש!!!קראו עוד
Daniela Rozental
Daniela Rozental
2022-05-01T07:48:29+0000
הגיע אלינו מהנדס בשם סטניסלב לבדיקת הדירה לפני הכניסה, היה מאוד אדיב, מקצועי ברמות, הסביר לנו כל ליקוי וליקוי צילם את... הכל והכין דוח מפורט כבר למחרת!ממליצה מאוד!!!קראו עוד
Dorin Benarouch
Dorin Benarouch
2022-04-11T06:30:40+0000
שירות מקצועי ואדיב. הדוח הגיע מהר ומפורט מאוד.
Karin Afik
Karin Afik
2022-04-10T11:03:59+0000
שירות אדיב ומקצועיקיבלנו דוח מאוד מפורט לבדק
Елена Пивоварова
Елена Пивоварова
2022-04-03T11:45:53+0000
המהנדס סטניסלב הגיע אלינו לבצע בדיקות רטיבות בדירה. הוא היה מאוד מאוד מקצועי, כתב לנו חוות דעת מפורטת וברורה.הוא הסביר... לנו בצורה ברורה הכל, יצאנו מאוד מרוצים ממנו, אנחנו ממליצים לקחת את שירותיו. תודה רבה!קראו עוד
Eli Nazarov
Eli Nazarov
2022-03-02T08:26:21+0000
אחלה שרות קיבלנו מאוד מקצועי ותכליתי חסך לנו המון כאב ראש ממליצים בחום👌👌
Shay Feldman
Shay Feldman
2022-03-01T21:31:24+0000
הגיע אלינו מהנדס בשם ישראל בר מטעם חברת פלס, חייב לציין שהתרשמתי ממנו ממש לטובה הוא עשה עבודה מעולה, מצא דברים... משמעותיים וערך דו"ח מקצועי. השוויתי גם את הדו"ח שלו לדוחות של דיירים אחרים בפרוייקט שלנו שעשו בדק בחברות אחרות וראיתי שהממצאים של ישראל היו מאוד ענייניים. בנוסף הוא גם דאג לעיין במפרט המכר ומצא דברים שלא תואמים למפרט.תודה רבה!קראו עוד
Arthur Goldman
Arthur Goldman
2022-02-23T11:14:08+0000
עבודה מקצועית ויסודית, המון ממצאים. חסך לי הרבה כסף, תודה רבה🤗
Gal Aharoni
Gal Aharoni
2022-02-01T14:13:00+0000
חייב לציין לשבח את כלל עובדי פלס: בשירות ומענה של שי, עבודה מצויינת ומקצועית של המהנדס משה, דוח מפורט ומקצועי שהגיע... אחרי יום אחד! תמיד ענו על שאלות עם המון סבלנות והרבה ידע. והכל במחיר מצויין. תודה רבה לכם, ובעזרת ה' נתראה בהמשך שובקראו עוד
Sharon Cohen
Sharon Cohen
2022-01-09T08:35:15+0000
הגישו דוח מפורט במהירות.נראה מקיף ויסודי
Ezra Cohen
Ezra Cohen
2022-01-02T11:38:45+0000
תודה רבה לפלס אחרי יומיים כבר הגיע הדוח המהנדס משה היה סבלני ובדק ביסודיות ממליץ בחום רב על החברה הזאתושוב תודה רבה
אבי ברששת
אבי ברששת
2022-01-02T11:30:37+0000
מומלצים ביותר . שירות . זמינות . מחיר . דוח מקצועי ומפורט . אלופים . שווה כל שקל
Ravid Alina Avidor
Ravid Alina Avidor
2021-12-30T07:18:42+0000
בוקר אור (: אתמול היה הבדק בית שלנו עם ישראל ההנדסאי מבית פלס (: שירות ברמה גבוהה מאוד, מקצועיות, סבלנות, דקדקנות... לפרטים אני מרוצה ושמחה שבחרנו בכם לדבר הכי חשוב בחיינו ❤️ מחירים אטרקטיביים, שירותיות ברמה גבוהה, שי מדהים גם כן! מחכה לדוח בציפייה ❤️ תבורכו 🙏🏼קראו עוד
Noa Gal
Noa Gal
2021-12-26T07:32:55+0000
שירות זמין מהיר אמין ומקצועי מאוד. ממליצה בחום
Or Mishani
Or Mishani
2021-12-15T20:30:13+0000
ממליץ בחום על חברת פלס. הבדיקה שנעשתה ע''י המהנדס משה הייתה קפדנית ויסודית. הדוח התקבל תוף מספר ימים כשהוא מפורט, ברור... ומקיף. הרבה תודות וכל הכבוד!קראו עוד
Galia Azulay
Galia Azulay
2021-12-09T06:46:32+0000