חדשות ומבצעים

מהי בנייה קלה

בניגוד לבנייה רגילה, בניה מתועשת, המייעלת את תהליך הבנייה, מקצרת ומוזילה אותו. היא מותאמת לדרישות הלקוח באופן מיטבי ומתבצעת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות ייעודיים. חלק הארי של הבנייה מתבצע במפעל. ניתן להזמין מבנה יביל או מבנה קבע העשוי לשמש למגורים, למשרד ולכל מטרה וייעוד שהם.
חברת בניה אשר מתמחה בבניה קלה תורמת לשמירה על איכות הסביבה. מלבד מהנחת יסודות בשטח, הבנייה אינה מייצרת לכלוך ופסולת. המבנה המוזמן מגיע על ידי הובלה מהמפעל אל אתר הבנייה ולמעשה אל המיקום המדויק שבו רוצים להציבו.

 

בניה קלה מתבצעת בתהליך הכולל שלושה שלבים

 

1. תכנון. את התכנון מבצעים אדריכלים מנוסים בשיטת הבנייה המתועשת. אנשי המקצוע של החברה מטפלים בקבלת על ההיתרים והאישורים הנדרשים. בתהליך התכנון מגדירים ומאפיינים צרכים ודרישות, מתאמים ציפיות, נדרשים לתקציב של הלקוח, לתנאי השטח, לטעם העיצובי ולכל תקני הבטיחות והאיכות המחמירים והמחייבים.

 

2. הבנייה. במפעל החברה מתבצעת בניית המבנה, אשר רצפתו וקירותיו עשויים מפרופילים ממתכת מגלוונת וצבועים בצבעים שונים. חיבורים וחיתוכים מתבצעים בקפידה על פי התכנית, אשר בעת ביצועה מפוקחת ומבוקרת על ידי אנשי המקצוע ממחלקת בקרת האיכות של החברה. הקירות עשויים משכבות אחדות, כך שנוצר קיר חזק, עמיד ומאסיבי מאוד המשמש גם כמבודד אקוסטי ותרמי גל יחד. הלקוח חופשי כמובן לבחור את החיפוי כהעדפתו, בכל סוג של אבן. הגג מיוצר אף הוא במפעל או לפי הצורך באתר. בשלב זה מתבצעות באתר עבודות חפירה, קידוח, יציקת יסודות ועוד, הכול בפיקוח צמוד של מהנדס בניין, על מנת לבדוק שלא תהיה לנו שום בעיה של ליקוי בניה לא רצויים.

 

3.עם השלמת הבנייה, מובל המבנה אל האתר ובו מניחים אותו על תשתית שהוכנה מבעוד מועד. לאחר מכן מתבצע חיבור היחידות, החשמל, האינסטלציה ופריטי הנגרות והכלים הסניטריים. המראה המוגמר הוא מראה של מבנה, אשר אינו שונה בחזותו ממבנה שנבנה בשיטת בנייה רגילה.

 

בית בודקים עם פלס – החברה המובילה בתחום בדק בית

 

 

קבלת המפתח תוך מספר חודשים

מרגע תחילת התכנון עד קבלת המפתח עוברים שבועות ולכל היותר חודשים אחדים. מהירות הבנייה היא אחד השיקולים של לקוחות הזמין בית שנבנה בבנייה קלה, במיוחד כאשר מדובר במבנה האמור לשמש משרד נייד, אשר צרכי העסק או החברה המזמינים אותו מחייבים ניודו.
עיניכם הקוראות עדות: בניה קלה ממצה ומתמצתת את מהותה של השיטה- קלות ופשטות. שוחרי איכות הסביבה, קל וחומר האדוקים שבשומרים אותה יכולים לברך אל שיטה זו, המתקיימת תוך פגיעה מזערית בסביבה.
חשוב לציין, כי כל אחד מהשלבים של התהליך וכל פרט הכי קטן בכל אחד מהם מתבצע בקפידה, תוך שמירה על כללי הבטיחות ועל חובת הזהירות. התהליך מתנהל בשקיפות מלאה והלקוח יכול לקבל מידע בכל שלב שהוא.
בהינתן תקציב ואם לדייק – מגבלה תקציבית, עשויה בניה קלה להוות פתרון מצוין שלא בהכרח יהיה ברירת מחדל אלא בחירה מושכלת בחלופה הנותנת מענה טוב מאוד לצרכים, לדרישות ולציפיות.

 

לחזרה לדף הבית – פלס: שירותי בדק בית וביקורת ליקוי בנייה


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור