חדשות ומבצעים

המכשירים המתקדמים ביותר לגילוי נזילות סמויות בתוך הבית

רוצים לאתר נזילות סמויות העלולות להוביל לנזקים בלתי הפיכים בשטח הדירה? זה הזמן לדעת הכול על המכשירים המתקדמים ביותר לאיתור נזילות סמויות בתוך הבית.
איתור נזילות הינה פעולה המיושמת גם לצרכי איתור מקור הנזילה של נזילות נראות לעין וגם לצרכי גילוי נזילה נסתרת. בשני המקרים יחד, פעולת איתור נזילות מים מיועדת לצרכי איתור מקור הנזילה ותיקונה ומניעת פגיעה מתמשכת בתשתיות המבנה או הדירה.

 

בעבר הלא כל כך רחוק, לצורך גילוי נזילות נסתרות ו / או איתור מקור הנזילה של נזילות נראות לעין, נדרשה פעולה אגרסיבית אשר כללה שבירת אריחים ופעולת קידוח בקירות המבנה. כיום, בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, פעולת גילוי ואיתור נזילות מיושמת באמצעים טכנולוגיים המאפשרים גילוי מהיר ומדויק של מקור הנזילה ללא צורך בשבירה ו / או הריסה של קירות. האמצעים הטכנולוגיים המצויים בשימוש בקרב חברות בדק בית המתמחות בביצוע בדיקת נזילות ו/או איתור רטיבות ונזילות כוללים בין היתר: מצלמות אינפרא אדום היודעות לבצע סריקה תרמית של תשתיות המבנה ללא כל חדירה לתוך מעטפת המבנה.

 

איתור נזילות בצנרת

 

למי מיועדת הבדיקה התרמית?

בדיקה תרמית באמצעות מכשור מתקדם לאיתור נזילות ורטיבות, מיועדת לכל אחד ואחת מכם הסובל מסתימות ונזילות בתשתיות הניקוז והאינסטלציה באופן תדיר ו / או לכל אחד ואחת מכם המעוניין לאתר כשלים (ליקויים) סמויים לעין בתשתיות הצנרת.
הבדיקה התרמית מיועדת גם לצרכי איתור כשלים במערכות הבידוד במבנה וגם לצרכי איתור נזילות מים וליקויים שונים במערכות הניקוז הממוקמות בגגות, בתקרות, בתשתיות הצנרת והביוב. בדיקות אלו מתבצעות על ידי חברות העוסקות במתן שירותי בדק בית במסגרת ביקורת מבנה, כאשר השירותים המקצועיים המוצעים על ידי אותן חברות מיועדים גם לקהל הפרטי (בעלי הדירה או המשרד או וועד הבית) וגם לסקטור העסקי (אינסטלטורים, קבלנים וכדומה).

 

הבדיקות המתקדמות המיושמות כיום לצרכי איתור רטיבות וגילוי נזילות מיושמות בין היתר באמצעות מכשירי אינפרה אדום, מכשירי סריקה חדישים ומצלמות תרמיות מתקדמות המאפשרות גילוי מדויק של מקור הנזילה הנראית לעין ו/או הסמויה.
הבדיקה היסודית הנערכת באמצעות המכשור המתקדם לאיתור נזילות ומקורן, מאפשרת לכם ליהנות מהליכי תיקון מהירים ויעילים של בעיות צנרת ותשתית במבנה וכל זאת ללא צורך בהריסת קירות וחדירה אל תוך מעטפת המבנה, ובכך הבדיקה חוסכת לכם זמן וכסף.

 

צילומי פנים צנרת

לצורך איתור מדויק של מקור הנזילה או הסתימה, ניתן לעשות שימוש במכשיר אופטי המיועד לצרכי צילום פנים צנרת. מכשיר זה מאפשר מבט קרוב של פנים הצנרת כאשר עינית הצילום מסוגלת לעבור במעברי הצנרת הצרים ביותר.

 

ממצאי הצילום יסייעו לאנשי המקצוע להתאים בעבורכם את הפתרון היעיל והמקצועי ביותר לבעיה לטווח הארוך. השימוש במכשיר אופטי לצילומי פנים צנרת מהווה חלק מהמכשור המתקדם העומד לרשותכם כיום לצורך איתור נזילות וסתימות סמויות מהעין.

 

למידע נוסף על איתור נזילות מים וסתימות סמויות לחצו כאן


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור