חדשות ומבצעים

נזילות ובעיות רטיבות הן לא רק עניין של אסתטיקה

 

רבים נוטים לבצע בדק בית, לפני רכישת דירה מיד שנייה ואף לאחר קבלת מפתח מקבלן מבצע. אין ספק כי תהליך בדק בית הוא משימה חשובה לאין שיעור, אך להבדיל מהסברה הרווחת, בדק הבית חשוב עד מאוד לא רק בשל הצורך לדאוג לאסתטיקה, אלא ואף מעבר לכך, חשוב לבצע בדיקה זו על מנת לדאוג למבנה ולהשקעה הכספית שהוקצתה עבורו. חשוב לזכור ולהבין כי, ישנן תקלות אשר עתידות לגרום לנזקים בלתי הפיכים, שעלותם הכלכלית תגרום לנזק רב עד מאוד. על מנת להבין את החשיבות הנעלה בבדק בית, המשיכו אתנו למאמר הבא.

 

איתור נזילות בקירות

מדוע חשוב לבצע בדק בית

בדק בית הוא הליך חשוב הן עבור בתים פרטיים והן עבור בדיקת מבנים. חברת בדק בית עתידה לחסוך לכם בעתיד כסף רב (הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין) וזאת משום שישנן תקלות אשר עתידות לגרום להרס בהפסדים של מעל 50% מערך הנכס. ככל שתשכילו לבצע את הבדיקה בטרם הרכישה, ו/או המעבר לנכס החדש, כך תצליחו לגלות ליקויי בניה בזמן ולטפל בהם לפני שהנזק מתפשט ואף תוכלו לתבוע את עלות התיקון מהמוכר / הקבלן.

באמצעות בדק הבית ניתן להגיע לרזולוציות של איתור רטיבות, איתור נזילות, שברי / סדקי בקירות ועוד. כאמור, ככל שהגילוי מתבצע בשלבים מוקדמים יותר, כך הנזק העתידי יתרחב פחות וההוצאות כמו גם הנזק שלכם יהיה מועט באופן יחסי. החשיבות בבדיקה המוקדמת היא גבוה, ולו בשל הצורך למנוע את התפשטות התקלה.

 

איתור נזילות באמצעות מד רטיבות

איתור נזילות באמצעות מד רטיבות

מי יבצע עבורנו בדק בית

השאלה מי יבצע עבורכם בדק בית, היא שאלה חשובה מאוד. בדק בית ראוי שתבצע חברה מובילה ומקצועית ביותר בתחום, משום שבדק בית מקצועי, הוא שיצליח לאתר עבורכם את סך הליקויים, הגלויים והנסתרים גם יחד. היה ותתפשרו על חברה מקצועית פחות, הרי שתאלצו להתמודד בעתיד עם ליקויים שלא התגלו בזמן והספיקו ליצור נזק שהוא לא רק קוסמטי, אלא גם כספי.
פלס שירותי בדק בית, היא חברה מקצועית ומובילה בתחומה, אשר עתידה להעניק לכם את השירות המקצועי והמוביל ביותר בתחום בשילוב כלי עבודה ומכשור מהמוביל בתחום.

כמה עולה לבצע בדק בית

העלות עבור בדק בית משתנה מחברה אחת לחברה אחרת. על מנת להכיר את המחיר בעבור העבודה, יש לבצע סקר שוק מקיף ולפנות לכמה שיותר חברות שיעניקו לכם הצעות מחיר. מעבר למחיר אותו תקבלו, חשוב לקבל ביקורות חיוביות אודות החברה המיועדת וכמובן להבין כי מקצועיות החברה היא מעל הכל!

אם יש לכם חבר / מכר / קולגה, לקבל מהם המלצות אודות חברה ספציפית, הרי זה משובח. פלס שירותי בדק בית, ישמחו להעניק לכם מידע נוסף ללא כל עלות ו/או התחייבות.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור