חדשות ומבצעים

בדיקת צנרת עם מצלמה

איתור נזילות, הוא אחד מהבדיקות השכיחות במדינת ישראל. אין ספק כי בית אשר סובל מנזילה (שבאה לידי ביטוי בין היתר בקירות), חייב לגלות את המקור ולהעניק פתרון מקצועי לבעיה, אחרת היא עתידה להחמיר ולהגיע למקומות לא רצויים, לרבות התפוררות הקיר, עובש על הקירות ועוד.
אם בעבר על מנת לגלות נזילות מים, היה צריך לשבור את הקירות עד אשר מגיעים לנקודת הנזילה, הרי שכיום ולאור התפתחות הטכנולוגיה, ישנן שיטות מגוונות שלא מצריכות עבודה סיזיפית ובין היתר: בדיקת צנרת עם מצלמה

 

למה מתאימה מצלמת לצנרת

מצלמות פנים צנרת, מיועדות על פי רוב לבדיקת ביוב, בדיקת ניקוז, בדיקת מרזב, צנרת ניקוז מזגן ועוד. כמו בכל דבר, גם במצלמות פנים לביצוע בדיקת נזילות מים בצנרת, ישנם סוגים שונים של מצלמות, שלכל אחת מהן האיכות המאפיינת אותה ובין היתר ביחס לרזולוציית המסך וביחס לאיכות ראש המצלמה. חשוב מאוד לוודא כי, מי שבודק את צנרת ביתכם / המשרד שלכם וכו, עושה שימוש במצלמה הייעודית ולא במצלמה שאינה מעניקה היבט אובייקטיבי.

 

מדוע חשוב לערוך בדיקת נזילות

בדיקת נזילות מים, נכון לבצע בראש ובראשונה כאשר מתגלים סימני נזילות על הקירות שלא היו שם לפני. מהרגע בו גיליתם רטיבות, זה הזמן לזמן בעל מקצוע שיגלה ויפתור לכם את הבעיה (מבלי להמתין יתר על המידה), אחרת אתם עלולים לשלם מחיר כבד יותר בעתיד. בסיום הבדיקה יספק לכם הבודק המקצועי דוח איתור נזילות ובהתאם תוכלו לפעול.

 

גם מי שרוכש בית יד שנייה, חשוב שיבצע בדק בית לדירה יד שניה. כחלק בלתי נפרד מבדק הבית, יבצע הבודק בדיקה של הצנרת וזאת על מנת לוודא ו/או לשלול גילוי נזילות בקירות. רכישת דירה עם נזילות, עתידה להתגלות כהפסד כלכלי והתעסקות גדולה עם בירוקרטיה ותיקונים נלווים לרטיבות. כל עוד תוודאו מבעוד מועד, כי לא קיימת נזילה וכי כל התשתית בנויה נכון ומקצועי, כך תחסכו לעצמכם מפחי נפש בעתיד, שבהחלט יכולים לגרום לכם לאי נוחות ולאי נעימות בלשון המעטה. שימו לב כי, כל עוד תבחרו בבעל מקצוע איכותי אשר משתמש בכלים וציוד איכותי, הרי שאתם בידיים טובות.


WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור